gebe
  1. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63

laparoskopi histeraskopi geçirenler

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında şimall tarafından paylaşıldı.

kızlar bıkac hafta once hsg çektırdım rahımde yapışıklıklar sol kanalda tıkalı cıktı laparoskopi ve histeraskopi ameliyatı gecırdım bu amelıyattan geçiren varmı??? bundan sonra nasıl bı yol izledi doktorunuz paylasırsanız sevinirim

2. mbektas67

mbektas67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de mart ayında olmuştum durumumuz birebir aynı.3 ay estrofem ve trisequens adlı ilaçları kullandım bırakınca hsg çekildi.ve ameliyatın başarılı geçtiğini gördük.arkasından şu an 5 haftalık hamileyim doktorun umarım benimkiyle aynı yolları izler.darısı isteyen herkese olsun sakın ümitsiz olmaa.....

3. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    bana amelıyat sonrası estrofem ve farlutal verdı adet olana kadar kullandım ultrasyonla baktı hersey youlnda glecek ay tekrar görüşelim dedi sonrasında ilaç vermedi peki ayrıca hamilelik için tedavi grödünmü

rabbim bebegini kucagınada almayı nasıb eder inş ve bizlerede nasib eder bu duyguyu

4. mbektas67

mbektas67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır başka bir tedavi görmedim ,
    ilaçlar bittikten bir buçuk ay sonra kendiliğinden hamile kaldım canım inşallah sen de bir an önce kavuşursun bebeğine...

5. mbektas67

mbektas67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir de ben ilaçları kesintisiz 3 ay kullanmıştım...

6. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hanımlar benim bir süredir sürekli yumurtalıklarım ağrıyor ve 1 yıldır istememe ramen bebeğim olmuyor. hormon testlerimde ufak bir sorun vardı ama geçen ay normale döndü. yumurtalıklarımda polikistik over var fakat doktor sorun olmaz dedi. yani genel olarak bakınca sorunum yok.
    sizin doktorlarınız laparoskopiye nasıl karar verdi. bunun için ultrason yeterli mi? bugün dizi izlerken gördüm laparoskopiyle tüplerin kapalı olduğu tespit edilmişti. bende de böyle bir şey olabilir mi sizce?

7. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    doktorlar dızısınde gordun galıba :) rahım fılmı istedi doktor onun sonucuna gore karar verıldı ultrasyonda hıc bı sekılde bellı olmuyo banada pko teshısı koymustu ılk doktorum habıre hormon yuklemesı yaptı sagolsun ama tkıanıklık ve yapısıklık varken onun yaptıgı tedavıler bosyere olmus oluuyo ALLAH gönlunuze gore versın misalcim

8. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde gonal f ve menagon var tüp bebek tedvisinden kaldı ilğilenen olursa uygun fiyata vereceğim bu tedvailerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorummm ilgilenen özelden yazssın

laparoskopi histeraskopi geçirenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başımıza Çuval Geçirenler

Başımıza Çuval Geçirenler

Artık bizim konuşma sıramız geldi! Devir her zaman konuşanın değil, Gerektiği zaman konuşanındır… Neyin ne zaman gerektiğinin kararını da Türk milleti en uygun zamanda verecektir!!! Ve işte o zaman her şey değişecek!!! Birkaç gün sonra ABD askerleri bir birliği basar ve askerlerimizin başına çuval geçirerek başka bir yere götürürler. Birliğin başındaki binbaşı son derece gergindir....
  2. Laparoskopi ,Avantajları ,Dezavantajları

Laparoskopi ,Avantajları ,Dezavantajları

laparoskopi, nedir, avantajları, dezavantajları, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Laparoskopi genel anestezi altında yapılan ve göbek deliğinden ince bir teleskopun karın içine sokularak karın içi organlarının görüntülenmesini sağlayan bir ameliyattır.Her cerrahi işlem gibi bu müdahale yapılırken de riskler vardır: Risk faktörleri Laparoskopi hemen bütün...
  3. laparoskopi ameliyatı

laparoskopi ameliyatı

merhaba laparoskopi ameliyatı için iyi bir doktor ve maliyeti hakkında bilgisi olanlar bana cevap verirseler sevinirim birde ağrılı bi işlemmi acaba yazarsanız sevinirim
  4. SEZARYEN GEÇİRENLERDE VAJİNAL DOĞUM

SEZARYEN GEÇİRENLERDE VAJİNAL DOĞUM

sezeryan oldum normal doğum yapabilirmiyim,sezeryan sonrası normal doğum yapanlar,sezeryandan sonra normal doğum yapılırmı,sezeryan sonrası vajinal doğum hakkında bilgiler Sezaryen olan bir kadının daha sonraki gebeliğinde normal doğum yapmasına "sezaryen sonrası vajinal doğum (VBAC, vaginal birth after cesarean)" veya "sezaryen sonrası normal doğum" denir. Bu durum her...
  5. Over Kisti Laparoskopi ameliyatı

Over Kisti Laparoskopi ameliyatı

laparoskopi ameliyatı nedir,laparoskopi nasıl yapılır,laparoskopi kimlere yapılır,laparoskopi hakkında bilgiler Laparoskopi olarak bilinen ve Türkçede anlamı karın içine bakmak anlamına gelen bir cerrahi tekniktir. Bu teknik sayesinde kalem kalınlığında özel bir mercek içeren teleskop benzeri bir alet ince borular yardımıyla karın içine gönderililir. Buna ek olarak karın içini...

Sayfayı Paylaş