gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Casper Hp Pavilion marka laptopum var windowsu açıyorum böyle bekliyorum 5-10 dakika sonra birden bire kendi kendine kapanıyor. Bakıyorum pili tamam şarjla kullanıyorum o da tamam 2 ay oldu ya alalı daha servise de götürmek istemiyorum. Bu kadar kısa sürede bi laptop kafayı mı yer anlamıyorum ya. Napacam ben şimdi?

2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    bence servise göndermeni tavsiye ediyorummm garantisi bitmeden gönder yoksaa ilerde sanan sorun olabilir..

Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laptop Böyle Kullanılır

Laptop Böyle Kullanılır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Küçük Çocuk Kendi Kendine Neden Vurur_?

Küçük Çocuk Kendi Kendine Neden Vurur_?

coçuk amları , , , ,, , Bebeklerde ve küçük çocuklarda kendi elini kullanarak ya da beşiğinin kenarı gibi başka bir nesneye çarparak kafasına vurma davranışı tahmin edilenden çok daha sık karşılaşılan bir durumdur. Bu davranışın genelde 9 ay civarı başlayıp 18-24 ay arasında en yüksek seviyeye ulaştığı ve pek çok çocukta 3 yaş civarında tamamen bittiği görülür. Çocukların...
  3. Geronimo nedir geronimo ne demek ya kızlar

Geronimo nedir geronimo ne demek ya kızlar

Kızlar Gerenumo nedir tam olarak anlamı nedir ne demek bu merak ettim de ?
  4. TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla TNT kapanıyormuş ama nedeni ne bilmiyorum merak ettim iyi güzel de bir kanaldı ara ara izlerdim ama kapanması enteresan geldi:S
  5. Laptopunuz Kendi Kendine Kapanıyorsa Ne Yapacaksınız ?

Laptopunuz Kendi Kendine Kapanıyorsa Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; laptopun kendi kendine kapanma sorunu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kullandığınız bilgisayarlar ve laptoplar zaman zaman arıza sinyalleri verebilirler. Bunlarda en sık karşılaşılanı da kendi kendine kapanan bilgisayarlardır. Genelde aşırı ısınma sonucu kapanan laptoplar için size soğutucu tavsiye edebilirim. Kullanmakta olup çok memnun kaldığımız soğutucu aşırı...

Sayfayı Paylaş