gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Laptopum bozulmuştu kıslar :(

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

Hepinizden özür dilerim laptopum arızalandı servise verdik daha dün akşam aldım oyüzden gelemedim devrana haber vermiştim durumdan sizi haberdar etmesi için ama unuttu sanırım Buarada hepinizi çoooooooooook özledim hadi uyanında gelin artık ;)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çağla konunu olması gereken bölüme taşıdım bilgin olsun, bu arada hoşgeldin :tik:

Laptopum bozulmuştu kıslar :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeffaf Laptop

Şeffaf Laptop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. desenli laptoplar

desenli laptoplar

desenli laptoplar geçenlerde aklıma geldi bi baktım ne güzel desenler var...umarım beğenirsiniz.bayrağımızada pek güzel duruyo...bu sıralar desenli laptoplar biçok insanın merak konusu bu harika bence
  3. Laptop Stickerleri

Laptop Stickerleri

ArtTropz yurtiçi ve yurtdışı yeni nesil tasarımcılarla işbirliği içerisinde tasarım arşivini her geçen gün genişletiyor. "Hayatını Renklendir!" sloganı ile sosyal yaşamda sürekli kullanılan elektronik cihazları farklı tasarımlarla giydirerek daha renkli ve keyifli bir yaşam tarzı benimseyenlerin, vazgeçilmez markası olmayı hedefliyor....

Sayfayı Paylaş