gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Laptopunuz Kendi Kendine Kapanıyorsa Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; laptopun kendi kendine kapanma sorunu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Kullandığınız bilgisayarlar ve laptoplar zaman zaman arıza sinyalleri verebilirler. Bunlarda en sık karşılaşılanı da kendi kendine kapanan bilgisayarlardır. Genelde aşırı ısınma sonucu kapanan laptoplar için size soğutucu tavsiye edebilirim. Kullanmakta olup çok memnun kaldığımız soğutucu aşırı ısınan laptopumda son derece faydalı oldu. Ancak ani kapanmaların sebebi sadece ısı değildir. İşte laptopların ani kapanma sebepleri...

1-Bilgisayarın işlemcisi aşırı ısındığı için kapanıyor

2-Bİlgisayarın ekran kartı oyun sırasında aşırı ısındığı için kapanıyor

3- Bİlgisayarında virüs olabilir

4- Bilgisayarında windows ta problem olabilir.

5- Bİlgisayarın ram belleklerinde arıza olabilir

6- Oynadığın oyunda bir problem olabilir
    çözüm:

Bilgisayarına soğutma sistemini güçlendirmelisiniz içersindeki parçalara balıkması lazım işlemci fanı veya içindeki tozlanmadan hava alamdığından dolayı ısınıyor olabilir hava alamıyordur.

Laptopunuz Kendi Kendine Kapanıyorsa Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Çocuk Kendi Kendine Neden Vurur_?

Küçük Çocuk Kendi Kendine Neden Vurur_?

coçuk amları , , , ,, , Bebeklerde ve küçük çocuklarda kendi elini kullanarak ya da beşiğinin kenarı gibi başka bir nesneye çarparak kafasına vurma davranışı tahmin edilenden çok daha sık karşılaşılan bir durumdur. Bu davranışın genelde 9 ay civarı başlayıp 18-24 ay arasında en yüksek seviyeye ulaştığı ve pek çok çocukta 3 yaş civarında tamamen bittiği görülür. Çocukların...
  2. Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Kızlar Casper Hp Pavilion marka laptopum var windowsu açıyorum böyle bekliyorum 5-10 dakika sonra birden bire kendi kendine kapanıyor. Bakıyorum pili tamam şarjla kullanıyorum o da tamam 2 ay oldu ya alalı daha servise de götürmek istemiyorum. Bu kadar kısa sürede bi laptop kafayı mı yer anlamıyorum ya. Napacam ben şimdi?
  3. TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla TNT kapanıyormuş ama nedeni ne bilmiyorum merak ettim iyi güzel de bir kanaldı ara ara izlerdim ama kapanması enteresan geldi:S
  4. Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz!

Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz!

Bu sayfa; Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zayıflamak için illaki diyetisyenlere gidip para harcamanıza gerek yok. Akıllıca ve doğru bir beslenme programı sayesinde siz de sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Bunun için belli başlı bazı kuralları bilmeniz yeterli. İşte kendi kendinize zayıflarken bilmeniz gerekenler......

Sayfayı Paylaş