gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Lara - Ada Sahillerinde Bekliyorum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

lara ada sahillerinde bekliyorum ada sahillerinde bekliyorum tab adalar sahilinde adalardan modalara geçilir Ah, ada sahillerinde bekliyorum Her zaman yollarını gözlüyorum
    Seni senden güzelim istiyorum
    Beni şad et Şadiye başım için

Nerede o mis gibi leylaklar
    Sararıp solmak üzere yapraklar
    Bana mesken olunca topraklar
    Beni yad et güzelim başın için

Adalardan modalara geçilir
    Yar elinden zehir olsa içilir
    Bu dünyada başa gelen çekilir
    Beni şad et şadiye başın için

Lara - Ada Sahillerinde Bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fildişi Sahilleri

Fildişi Sahilleri

Fildişi Sahilleri Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika, Kuzey Atlas Okyanusu kıyısında, Gana ile Liberya arasında ülke. Coğrafi konumu: 8 00 Kuzey enlemi, 5 00 Batı boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 322,460 km² kara: 318,000 km² su: 4,460 km² Sınırları: toplam: 3,110 km sınır komşuları: Burkina Faso 584 km, Gana 668 km, Gine 610 km, Liberya 716 km, Mali 532 km Sahil şeridi:...
  2. Süper Sahiller

Süper Sahiller

Deniz gibisi var mı yaa... Oturup seyrederken insan bütün dertlerini unutur. Tabi deniz denince sahillerde unutulmaz yazların vazgeçilmez mekanları sahiller insanlar her boş bulduğu aralıkta sahillere koşarlar.... İşte bunlarda dünya sahillerinden bi kaç manzara:ehi:
  3. Bekliyorum

Bekliyorum

BEKLİYORUM saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya...
  4. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk
  5. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş