Lara - Dilekler Tuttum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

Dilekler tuttum adaklar adadım Yaz tanrım yaz onu bana yaz
    Kaderime yaz
    O benim büyük aşkım
    Alnıma yaz ömrüme yaz

Duâlar ettim emekler verdim
    Yaz tanrım yaz onu bana yaz
    Kaderime yaz
    O benim onurlu aşkım
    Alnıma yaz ömrüme yaz
    Yanık geceler olur ya
    Yakar ya derinden
    Aşkın ateşi kül olmadan
    Tanrım onu bana yaz

Hasretlik çektim eridim bittim
    Yaz tanrım yaz onu bana yaz
    Kaderime yaz
    O benim biricik aşkım
    Alnıma yaz ömrüme yaz

Yanık geceler olur ya
    Yakar ya derinden
    Kâbus olmadan hayallerim
    Tanrım onu bana yaz

Yanık geceler olur ya
    Yakar ya derinden
    Aşkın ateşi kül olmadan
    Tanrım onu bana yaz

Lara - Dilekler Tuttum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lara - Uzaklardasın

Uzaklardasın Sensizlik cehennem gibi sarıyor Karanlık gibi çöküyor dünyama Kendini bana hiç sorma Hayal dudaklım Marur bakışlım gel gel Ömrümsün canımsın Bana gel uzaklardasın Uzaklardasın Sensizlik cehennem gibi yakıyor Bir yara gibi kanıyor bağrımda Kendini bana hiç sorma __________________
  2. Lara - İstanbul

Yeditepe düz gelir Anam babam vız gelir İstanbul güzel ama sensiz bana boş gelir İstanbul büyük ama sensiz bana dar gelir Al beni yanına Tak beni koluna Sar beni sarmala Kat beni canına Çakmak çakmak gözlerin Ateş gibi sözlerin Dile dolarlar beni Seveyim diye seni __________________
  3. Lara - Ağla

Yeniden gideceğim demiştin Sevgilim giderken bana Yokluğun ölesiye yabancı Korkuyorum alışmaya Hasretin acıtmaz canımı Bir daha dokunsam sana Ağla ağla solan ömrüm yalnızlığına Bekliyorum kar gülleri yakmadan daha Kalbim seninle beraber __________________
  4. Gizli gizli oruç tuttum'

NEFİSE KARATAY, RAMAZAN BİTTİĞİ İÇİN HÜZÜNLENENLERDEN. GİZLİ GİZLİ ORUÇ TUTTUĞU GÜNLERİ, ÖZENDİĞİ İFTAR SOFRALARINI VE EL ÖPMEYİ ÖĞRENMENİN HUZURUNU ANLATAN KARATAY, 'RAMAZAN İÇİMDE UKDEDİR' DİYOR. Televizyonların ünlü yüzü Nefise Karatay da Ramazan bittiği için üzülen bir sima. Her ne kadar sağlık nedeniyle oruç tutamasa da Ramazan’ın bitmesi onu içten içe hüzünlendiriyor. Bu hüznünün...

Sayfayı Paylaş