Lara - Dilekler Tuttum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

Dilekler tuttum adaklar adadım Yaz tanrım yaz onu bana yaz
    Kaderime yaz
    O benim büyük aşkım
    Alnıma yaz ömrüme yaz

Duâlar ettim emekler verdim
    Yaz tanrım yaz onu bana yaz
    Kaderime yaz
    O benim onurlu aşkım
    Alnıma yaz ömrüme yaz
    Yanık geceler olur ya
    Yakar ya derinden
    Aşkın ateşi kül olmadan
    Tanrım onu bana yaz

Hasretlik çektim eridim bittim
    Yaz tanrım yaz onu bana yaz
    Kaderime yaz
    O benim biricik aşkım
    Alnıma yaz ömrüme yaz

Yanık geceler olur ya
    Yakar ya derinden
    Kâbus olmadan hayallerim
    Tanrım onu bana yaz

Yanık geceler olur ya
    Yakar ya derinden
    Aşkın ateşi kül olmadan
    Tanrım onu bana yaz

Lara - Dilekler Tuttum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lara - Zararın Var

Ayrı ayrı yerlerde Olmamızın anlamı var Seni sevmem yanlıştı Kârın yok hep zararın var Geçen onca yıllara mı yanayım Sahte sevgilerden değil Gerçeklerden yanayım İnan bana senden kalan Herşeyi sana verdim Senin yalan aşkını ben Uyanmasaydım yerdim __________________
  2. Lara - Işık

Ne yapsam ne etsem yaranamadım Gece gündüz hep aradım Sabahlar oldu uyandım Yine sensiz yine sensiz kaldım yar Bir kurşunluk canım vardı Onu da sen attın yar Gözlerimde ışık vardı Işığı söndürdün yar Kayboldum gece kimler nerde Seninle başlayan hayallerimle Bir şarkı oldum okunamadım Yine sensiz yine sensiz kaldım yar __________________
  3. Lara - Aşk

Ah ağlatma çok ağladım gidenlerin arkasından Zor günleri bir bir geçip güçlendim ama yüreğim yine aşka yenik Kaybetmedim çok eksildim gidenlerin arkasından Tüm acılarımı bir bir ezip güçlendim ama yüreğim yine aşka yenik Bırak beni çok ağlatma sevenleri arkasından Boş günleri bir bir silip güçlendim Kaybetmedim çok eksildim gidenlerin arkasından Tüm acılarımı bir bir ezip güçlendim ama...
  4. Gizli gizli oruç tuttum'

NEFİSE KARATAY, RAMAZAN BİTTİĞİ İÇİN HÜZÜNLENENLERDEN. GİZLİ GİZLİ ORUÇ TUTTUĞU GÜNLERİ, ÖZENDİĞİ İFTAR SOFRALARINI VE EL ÖPMEYİ ÖĞRENMENİN HUZURUNU ANLATAN KARATAY, 'RAMAZAN İÇİMDE UKDEDİR' DİYOR. Televizyonların ünlü yüzü Nefise Karatay da Ramazan bittiği için üzülen bir sima. Her ne kadar sağlık nedeniyle oruç tutamasa da Ramazan’ın bitmesi onu içten içe hüzünlendiriyor. Bu hüznünün...
  5. Tuğba Özay'dan iyi dilekler

kendiside bi dönem uyuştucu ve yeraltı dünyasına adı karıştığı için hapis yatan Özay'dan aynı kaderi yaşayan sanatçı Deniz Seki'ye moral verdi DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM TUĞBA ÖZAY, DENİZ SEKİ'NİN DURUMUNUN HİÇ KOLAY OLMADIĞINI SÖYLEDİ.. 'Saddam'ın Askerleri adlı filmde rol aldın. Filmin galası yapıldı ama vizyona giremedi. Neden?' sorusuna Medyatik programında ünlü manken Tuğba...
  6. Hıdrellez'de Dilekler Nasıl Dilenmeli?

hıdırellezde nasıl dilek dilenir hıdrellezde nasıl dilek dilenir hıdırellezde hıdırellez hıdrellez dilekleri bütün hayallerinizi 1 kağıda sığdırın bu gece hızır baba dolaşmadık ev bırakmayacak noel baba da kimmiş koskoca hızırın yanında:D baharla birlikte filiz verecek bütün dilekleriniz :ehi: 5 Mayıs günü akşamı, gül dallarına paralar asılır.(Eskiden kese içine para dikilip gül dibine...
  7. Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

tesbih dileği evlenmek için hangi dualar okunur cuma dilekleri mahkeme duası mahkemede okunacak dua Perşembe gecesi gusül abdesti alındır iki rekat Allah rızası için namaz kılınacak sonra tevbe istiğfar yapılacak Peygamberimiz için Selavat getirilecek daha sonra "Allahım dileklerim var mahkeme Kübrana dilekçem var" denilir ve niyet yapılır... 100'lük tesbih alınır ve ilk üç...
  8. Iki el tuttum bugüne kadar.....

iki el tuttum bugüne kadar 2 el tuttum bugüne kadar İKİ EL TUTTUM BUGÜNE KADAR..... İki eL tuttum buqüne kadar; . Biri bir damLa qözyaşıma ömrünü werirdi diqeRi akıttıqım qözyaşLarıyLa ömrümü çürüttü .. Biri qüLdürdü diqeri aqLattı .. Biri anLattı diqeri aLdattı .. Biri toparLadı biri daqıttı .. BiRi çekti aLdı çamurdan diqeRi hep çamura sapLadı .. Birinin adı ANNE''ydi diqeRinin...
  9. yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr

bakalım dileklerimiz neler melekler... benimki sağlık huzur ve bebişşşşş :D

Sayfayı Paylaş