gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Lara - İstanbul

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yeditepe düz gelir Anam babam vız gelir İstanbul güzel ama sensiz bana boş gelir
    İstanbul büyük ama sensiz bana dar gelir

Al beni yanına
    Tak beni koluna
    Sar beni sarmala
    Kat beni canına

Çakmak çakmak gözlerin
    Ateş gibi sözlerin
    Dile dolarlar beni
    Seveyim diye seni

Lara - İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Unut

Lara - Unut

KoLay oLmayacak ELbet üzeLeceğiz MutLaka bir iz bırakacak ßeLki de çocuk gibi sana küseceğim Seneler sonra utanarak Dokunup birer birer sevdiğin eşyalara Hatta beLki ağLayacağım Acı çektiğim doğru ama sen bana bakma Ne oLursa oLsun seni unutacağım Seni sevdiğimi unut SevişmeLerimiz yaLan Unut benide her yaLan gibi unut O sevgiLer hiç yoktuLar onLar ümitLerimizdi Ne ümitLer yaşLandı geL...
  2. Lara - Tövbekar

Lara - Tövbekar

Tövbekâr ettin sensiz geçen zamana Sıyrıldım sakın sanma senden kalan Lara'yla Bak bana oğlum aşkla oyun oynama Nasıl bir kader yazdım Tanrım ben bir başıma Söyle sev sevelim, ister öl de ölelim Kurban al canım vereyim benden armağan sana Dertli dertli ah anlat bana dertli Gururdan mı onurdan mı yoksa derdi Günahı çok sevabı yok, sorma dertli Sorun mu çok? Cevabın yok ağla dertli...
  3. Lara - Sabret

Lara - Sabret

Yüce dağlar duvar olmuş sırtıma Anlımı dayadım sımsıcak aşkına Kıymetlerin nedir diye sordular bana Biliyor yüreğim bir .. dedim ben onlara Ağlamakla bir yol gidilmez be gülüm Sızlanma sabret geleceğim yanına Açmış toprakta tomurcuk güllerim Yamaç aşmış yorulmuş dizlerim Harap bitap uğruna bu bedenim Olsun gülüm yarınları bilelim Ne ecelden ne zulümden korkarım Biter bu yollar...
  4. Lara - Ağla

Lara - Ağla

Yeniden gideceğim demiştin Sevgilim giderken bana Yokluğun ölesiye yabancı Korkuyorum alışmaya Hasretin acıtmaz canımı Bir daha dokunsam sana Ağla ağla solan ömrüm yalnızlığına Bekliyorum kar gülleri yakmadan daha Kalbim seninle beraber __________________

Sayfayı Paylaş