gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Lara - Senden Sevgili Olmaz

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bitiyor bak burda bitiyor Hem suçlu hem güçlü kim konuşup kim susuyor Yalvara yakara inandığım şu aşka sonunda gözlerim kin kusuyor
    Daha kapanmadı bende açtığın yara
    Zararından döndüm kâr mı hiç belli olmaz
    Beni lütfen artık arkadaş gibi ara
    Kararımdan döndüm senden sevgili olmaz
    Bitiyor bak burda bitiyor
    Hem suçlu hem güçlü kim konuşup kim susuyor
    Yalvara yakara inandığım şu aşka sonunda gözlerim kin kusuyor
    Daha kapanmadı bende açtığın yara
    Zararından döndüm kâr mı hiç belli olmaz
    Beni lütfen artık arkadaş gibi ara

Lara - Senden Sevgili Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Sensiz Olmaz

Lara - Sensiz Olmaz

Yalnızlığım aldı götürdü beni Gözlerime yaşlar doldu bu gece Ne yaralı aşklar kaldı baharda Yüreğimde senin sevdan bambaşka Sensiz olmaz canımsın Ver elini yarımsın Sen baharım tadımsın Vazgeçilmezim herşeyimsin Güzel günler bize uzakta değil Yağmur gözlüm birtanem .. Biliyorsun senden ayrı duramam Ölürümde senden ayrı yapamam __________________
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Böyle Sevgili Olmaz Ki

Böyle Sevgili Olmaz Ki

Erkek Kişisi: Günaydııın hayatıım Hatun Kişisi: Günaydıııın EK: Napıyosun? HK: Günü aymaya çalışıyorum EK: Kahvaltı yaptın mı? HK: Hayır ayınca yapıcam EK: Daha sonraki zamanlarda napacaksın? HK: Gamzeyle buluşucaz bugün EK: Gamze kim? HK: Arkadaşım eski şirketten EK: Hıı tamam toplantıya giricem ben de birazdan bugün bayağı bi yoğunum HK: Tamam kolay gelsin sana görüşürüz daha sonra.. 1-2...
  4. Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili!

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili!

Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa, mutlaka benim de parmak izim vardır. Bu uzak ve soğuk duruş, bize yakışmaz. Birbirimizin ömrüne...
  5. Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa,...

Sayfayı Paylaş