gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Larenjit kendini nasıl belli eder

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, arkadaşım larenjit olabileceğimi söylüyor, annesinde de aynı belirtiler varmış.Yazarmısınız buraya lütfen larenjitin belirtileri neler ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Larenjit ekseri ağrıyan bir boğazın ardından geliyor. Bir sabah kalktığınızda sesinizle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Konuşmak için çaba harcamanız gerekiyor, sesiniz normalden farklı çıkıyor. Öksürüyorsunuz veya boğazınızı temizlemek istiyorsunuz.
    Çok ciddi bir sorun olmadıkça larenjit belirtileri kısa sürelidir. Ama belirtileriniz aşırı ağrı, şiş bir bademcik, kanlı öksürük veya boynunuzda bir şişlikle birlikte geliyorsa bir kulak - burun - boğaz uzmanına görünmelisiniz. Çocuklarda aşırı ağrı ve nefes problemleri varsa bu epiglot iltihabı belirtisi olabilir. Epiglot iltihabı çok ciddi bir problem ve hemen tedavi edilmesi gerekiyor. Tabii ki yetişkinlerde de görülüyor ama çocuklarda çok daha yaygın.

Larenjit kendini nasıl belli eder konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp Krizi Gelmeden Kendini Belli Eder

Kalp Krizi Gelmeden Kendini Belli Eder

hamilelikte kalp krizi Kardiyolog Prof. Dr. Sadi Güleç, kalp krizinin aniden gelmediğini, sigara kullanımı, yüksek kolesterol ve yüksek kan basıncı nedenlerle yıllar süren bir yaşam tarzının sonucu olduğunu belirtiyor. Göbeğiniz büyüdüğü zaman kalp hastalığı riskiniz de büyüyor” diyen Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Güleç, “bir gün kalp...
  2. Kendi Kendimi Nasıl Hipnoz Ederim

Kendi Kendimi Nasıl Hipnoz Ederim

kendimi nasıl mutlu edebilirim kendimi nasıl hipnoz edebilirim hipnoz ederim Bir insanın kendi kendini hipnoz edebileceği hiç aklıma gelmezdi ama oluyormuş.Ben deneyeceğim blki olur meleklerim.Merak ediyorsanız eğer siz de deneyin... Tanım olarak, bir konuya yüksek seviyede konsantre olma ve bu konuda talimatları yerine getirme isteğine hipnoz deniyor. Sigara içme, obezite gibi sorunlarda,...
  3. seven kişi nasıl belli eder

seven kişi nasıl belli eder

benim sınıfımda bir çocuk vardı allah tan korkmasam kendimi öldürürüm dedi sade kendimi değil seni de öldürmek istiyorum dedi bu ne anlama geliyor
  4. Gebelik Belirtileri Ne Zaman Kendini Belli Eder ?

Gebelik Belirtileri Ne Zaman Kendini Belli Eder ?

Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Görülmeye Başlar Erken Gebelik Belirtileri Ne Zaman Belli Olur Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimizin sık sık akıllarına takılan sorulardan biri hamilelik belirtileri ne zaman görülmeye başlar sorusudur. Biz de daha önce paylaştığımız gebelik belirtileri nasıl olur konumuzun ardından bu kez gebelik belirtileri ne...
  5. Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Merhaba bayanlar, beğendiğim bir kız var ve ben henüz açılamadım.Hareketlerinden de birşey anlayamıyorum.Bana ancak siz yardım edebilirsiniz.Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Sayfayı Paylaş