gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Largo Winch Filmi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Largo Winch
    Bir fransız filmi olan Largo Winch filmi son zamanlarda moda olan çizgi romandan sinemaya aktarılan filmlerden biri. Belki de hayal gücünün sınır tanımaması ve gelişen görsellik efektler ile çizgi romanlar daha çok karşımıza sinema filmi olarak gelecek gibi görünüyor.
    Largo Winch filminin yönetmeni Jerome Salle yapıyor. Aslında bu onun en önemli filmlerin biri sayılır. Oyuncu kadrosunda ise Suç İmparatorluğu filminden tanınan Tomer Sisley ve İngiliz Hasta, Arsen Lüpen gibi büyük yapıtlarda yan röllerde bulunan Kristin Scott Thomas var.

Largo Winch filminin konusu milyarder bir iş adamının öldürülmesi ile birlikte onun kurduğu servet üzerine oturmaya çalışan insanlar ile kimsenin bilmediği milyar iş adamının oğlu arasındaki savaşı anlatıyor. Adı sorulduğunda Largo, Largo Winch şeklinde James Bond tarzı cevap veren ve sert çocuktan daha çok kendini beyenmiş biri izlenimi veren Largo Winch, babasının kurduğu şirketi korumak ve babasının ölümündeki sırrı çözmek için mücadele eder.

Largo Winch filmi çizgi romanı kadar ses getirmedi açıkçası. Bunda zayıf bir kadro ve zayıf bir yönetmenin filmde bulunması etkili oldu açıkçası. Dahası fransızların Hollywood tarzında yüksek bütçe ve görsellik olarak film yapamaması çok daha iyi olabilecek bir çizgi romanı açıkçası bir seviye aşağı çekmiş gibi görünüyor.

Çizgi romanını beyenen sinema severlerin ilgisi çekecek olan ama beklentilerini tam karşılamayacak olan Largo Winch, macera sevenlerin gidip görebileceği, fransız sinemasına özel ilgisi olanların izlediğinde fazla birşey kaybetmeyeceği orta şeker bir sinema filmi. İyi Seyirler...

Largo Winch Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anamorf filmi

Anamorf filmi

90'larda başlayan modern seri katil polisiye türünün tartışmasız iki baştacı Kuzuların Sessizliği ve Yedi’dir. O noktadan sonra vizyona giren, aynı tür kapkaranlık atmosfere sahip, yaratıcı olduğu kadar mide bulandırıcı cinayetlerle dolu SKP’ler bu iki filmin izinde gidiyor. Neredeyse yirmi yıl sonra bile aynı formülü takip eden türe gelen tek orjinallik, Yedi’nin yönetmeni David Fincher’ın o...
  2. Largo Winch Vizyonda

Largo Winch Vizyonda

Zengin iş adamı Nerio Winch'in ölümünden sonra tek başına yarattığı krallığında iktidar savaşı başlar. Fakat yönetim kurulunun bilmediği, Winch'in herkesten gizlediği bir oğlu olduğudur. Maceraperest, asi ve savaşçı biri olan Largo, babasının şüpheli ölümünü araştırmak ve şirketin iktidarına geçmek için mücadeleye başlar. Dur duraksız takip ve dövüş sahneleriyle dolu film, Akdeniz ve Hong...
  3. Nefes filmi

Nefes filmi

Nefes filmi 2009 Nefes Filmi Kısaca Konusu: “Nefes”, Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki komando tugayında bulunan ve Karabal Tepesi’ndeki röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki 40 askerin hikayesidir. Buz gibi sulardan geçtiler, tepelere tırmanıp, yamaçlardan indiler… Güneşte kavruldular, iki gün iki gece.. Ellerinde tüfekleri… Sırtlarında evleri…...
  4. Vücut Filmi

Vücut Filmi

vucut filmi vücut filmi vücut filim vücutta hakan kurtaş vücut filmi, filmi, oyuncuları, oyuncu kadrosu, konusu, hikayesi, yönetmeni, hatice aslan, hakan kurtaş, cengiz bozkurt, ilk film yarışması, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Hatice Aslan ve Hakan Kurtaş'ın başrollerini paylaştığı "Vücut" filmi, Uluslararası Montreal Film Festivali'nde yarışacak Melek'lerim....
  5. rahim filmi

rahim filmi

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn

Sayfayı Paylaş