gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Lastik top

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada lastik topla oynadigini görmek, çok sevinecegine isarettir. Lastik topla oynarken topunu kaçirdigini görmek, kisa bir zaman sonra bir yolculuga çikacagina delalet eder

Lastik top konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lastik

Lastik

Rüyanızda lastik görmeniz, iki yüzlü birisiyle tanışacağınıza, onunla bir işe girecek olursanız büyük ölçüde zarara ugrayacağınıza, paranız ve itibarınızdan olacağınıza işarettir. Rüyada lastik görmek, iki yüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır. Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır. Rüyasında...
  2. Lastik tekerlek

Lastik tekerlek

Rüyada lastik bir otomobil veya araba tekerlegi görmek, yeni arkadaslarla tanisacagina, bunlardan biri ile bir akrabalik kuracagina isarettir
  3. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  4. Şişme Lastik

Şişme Lastik

Şişme lastik aynı zamanda inşaat muhendisi olan mucit Robert Thomson tarafından 10 Aralık 1845'te icat edildi. Çok geçmeden patentini aldı. İlk tanıtımını yaptığı yaz Mechanics' Magazine dergisinde çok şaşkınlık yarattı. O dönemde yaygın olarak kullanılan at arabalarının tekerleklerine uygulanacak bu lastikler sayesinde inanılmaz bir sessizlik sağlıyordu. Aynı zamanda istenildiği ölçüde...
  5. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...

Sayfayı Paylaş