gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Lastik toplu minder (Bayıldımmm)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

minder Ben bunu istiyorum süper birşey meleklerim baksanıza oturmak istiyorum ona istediğiniz şeklide alıyor nasıl rahattır heralde :D fiyatıda 3100$ bilginiz olsun :D

Standart kanepeler nekarar farklı tasarlanırsa tasarlansın fonksiyonelliği sınırlıdır. Fakat bu lastik minderler istediğiniz şekle girebiliyor. Uyumak veya oturmak için son derece konforlu görünüyor.
    İçerisinde esnek lastik bir topdışında da yumşak bez kaplama bulunan onlarca toptan oluşuyor.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bayıldım valla çok güzel

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzlmis gercekten :):)

Ayrica cokta rahat duruyor :D:D

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    anammm bu neeee:D
    bende istiyorum bendeeee:D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şekermiş:D

6. auropelia

auropelia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirin...ne kadar rahat olduğunu tahmin etmek zor değil :laugh:

7. Bale

Bale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harika..bir okadar da rahattır :) Masaj gibi, terapi niyetine :)

8. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok şirin çok güzel bayıldım bunlara

9. rapunnzel

rapunnzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirin gerçekten..

Lastik toplu minder (Bayıldımmm) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çantalara bayıldımm!

bu çantalara bayıldımm!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lastik

Lastik

Rüyanızda lastik görmeniz, iki yüzlü birisiyle tanışacağınıza, onunla bir işe girecek olursanız büyük ölçüde zarara ugrayacağınıza, paranız ve itibarınızdan olacağınıza işarettir. Rüyada lastik görmek, iki yüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır. Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır. Rüyasında...
  3. Minder

Minder

Rüyada minder görmek , rahata erişileceğine işarettir. Rüyada minder görmek, rahata ulaşılacak demektir. Minder satın almak, gelecek günlerin içinde bulunduğunuz durumdan daha iyi olacağına işaret eder. Önemli bir iş, mevkidir.Rüyada minder görmek, rahat bir hayat geçireceginize isarettir. Köse minderinde yaslanarak oturdugunuzu görmek, sizi daima koruyan bir yakininiz olduguna ve onun...
  4. Minder :

Minder :

Minder : Tüm bahçe mobilyaları, minderlerle kullanılmalıdır. Mobilyalar kaliteli olduğundan, onlarla beraber kullanılan bahçe takımı minderlerinin de sağlam olması gerekir. Kaliteli minder; zamanla çökmeyen, deforme olmayan minderdir. Bu minderlerde kullanılan en iyi sünger, sert olduğu için tercih edilen gri süngerdir. 1. Kalitede gri sünger, çökme yapmaz. Sünger kalınlığı en az 5 - 8 cm....
  5. Yer minderleri

Yer minderleri

yer minderleri çocuk yer minderi bebekler için minderi bebek minderleri bebek Kış ayları geldiğinde sobalar kurulur.O sobanın yanına birde minder atılır.Bir güzel oturulur.Oh mis gibi valla:):):)Gerçi bu zamanda pek soba kalamdı halen var ama eskisi gibi değil.Artık minderini alan kaloriferin yanına oturuyor. Ama soba gibisi yok.Uğraştırıyor ama olsun o kadarıda cefası çekildiği gibi...

Sayfayı Paylaş