gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Lasvıt gül lamba

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

SEVDİKLERİNİZE GÜL VERME İŞLEMİNİ ARTIK EV HEDİYESİ ŞEKLİNDE DE YAPABİLECEKSİNİZ NASIL MI ? BU GÜL ŞEKLİNDEKİ LAMBALARLA TABİKİ :) KENDİ EVİNİZ İÇİNDE KIŞIN ORTASINDA BİLE BAHAR HAVASI YAŞAMAK İSTERSENİZ BİREBİR DERİM :) YARATICI FİKRİN SAHİBİ LASVIT FİRMASINA DA TESEKKÜR EDİYORUZ BU ROMANTİK AYDINLATMA HER EVE LAZIMM :)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

çok şirin :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok hoşmuş yav.:=)

Lasvıt gül lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülümse

gülümse

Adı Fleming’di ve fakir bir çiftçiydi. Ailesi için para kazanma çabasında olduğu bir gün, yakındaki bataklıktan gelen , yardım isteyen bir ağlama duydu. Aletlerini yere düşürdü ve bataklığa koştu. Orada, beline kadar ıslak ve siyah hayvan dışkıları içinde batmakta olan bir çocuk buldu, ağlıyordu ve kendini kurtarmak için çaba sarfediyordu. Çiftçi Fleming , yavaş ve korkunç bir ölüme...
  2. Sarmaşıktan Lambalar....

Sarmaşıktan Lambalar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gül...

Gül...

Gül... Sana bir gül vereceğim Ne seveceksin ne de üzeceksin Sadece bakacaksın ona amaçsızca ve Koruyacaksın sadece Ağlayacak kimi zaman Yüzüne bile bakmayacaksın Kimi zaman gülecek Sıcak bir bakış atacak Ve sen yine Görmezden geleceksin Acı çekecek kimi zaman Sense sadece arkanı dönüp Gideceksin Asla düşünmeyeceksin Sonra ne mi olacak Kuruyarak bitecek Ölecek… Sonra...
  4. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.

Sayfayı Paylaş