gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Latif Bolat-Aşk Olsun

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

1. Hiç Bilmezem
    Söz: Yunus Emre Müzik: Latif Bolat
    2. Dos Deyi Deyi
    3. İşittin Ey Yarenler
    4. Eyvallah
    Söz & Müzik: Munir
    5. Aşkın Kime Yar Olur
    Söz: Niyazi Mısri Müzik: Latif Bolat
    6. Kaldı Yurdum
    Söz & Müzik: Doğu Türkistan Halk Türküsü
    7. Divan Sazı Açışı
    Saz: Kenan Yıldız
    8. Dün Gece Seyrim İçinde
    Söz: Kul Himmet
    9. Kim Gelir
    Söz: Yunus Emre
    10. Uyur İdik Uyardılar
    Söz: Pir Sultan Abdal
    11. Aynayı Tuttum Yüzüme
    Söz: Hilmi Dedebaba
    12. Bana Seni Gerek
    13. Aşk Olsun Ben Yürürüm Yane Yane
    Söz: Muhiddin Abdal
    14. Şahım Ali Babaya
    15. Baybolanın Şarkısı
    Söz: Fahir
    16. Kaybolanın Şarkısı
    Söz: Yunus Emre, Lyuben Karavelov Müzik: Kiril Georgiev

Latif Bolat-Aşk Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk bu olsa gerek...:(

Aşk bu olsa gerek...:(

Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geçiyor; Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli Kiz : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle Kiz : Seni çok seviyorum, lütfen yavasla Delikanli : Simdi de bana sikica saril * Kiz delikanliya sikica sarilir...
  2. Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

' Aşk, hisset şimdi beni [yüregimi].. Dinle şimdi bu yürekten sana dökülen sözleri [Oku]. Cümlelerimi, süslü sözcüklerin arasina sokuşturmadan yaziyorum seni, içimden sadece içimden gelen cümlelerle. Seni çok seviyorum ' Aşk ! .. Senin adin 'Aşk olsun ! Benim adim 'Hasret .. Hayat neymiş ? Gülmek .. ? Sevmek neymiş ? Benim Cevabini bilmedigim sorularim seninle cevap buldu ' Aşk.. Her...
  3. Yeter ki AŞK olsun!!!

Yeter ki AŞK olsun!!!

O kadar çok aşıksınız ki düşündünüz tek şey var oda aşkınız var siz.Param olmasın salığım olmasın aşkım olsun yeter diyenler vardır eminim.Ama aşk herşey değil aşk anlıktır.Yaşanır biter ama hayat uzun zahmetli ve zor.Aşk bunların üstesinden gelemez. Yeter ki aşk olsun diyenler için.Buyrunuz.. Yeter ki Aşk Olsun! Hayattan zevk almak için bazı motivasyonlar gerekir. Hayatının bir kısmının...
  4. Aşkınız Duvara Dekor Olsun

Aşkınız Duvara Dekor Olsun

Yatak odası dekorasyon örneği Duvara fotoğraf asmak Yatak odanız eşinizle size özel. O yüzden yatak odanızı ikinizin resimleri ile donatmaya ne dersiniz. Yatak başının üstüne yapılmış bu dekor benim çok hoşuma gitti. Romantik geceler için romantik bir oda olur. Bende eşimle başbaşa fotoğraflarımızı böyle kalpşeklinde dizayn edip yatak başımın üstüne asmayı düşünüyorum. Sizcede çok güzel bir...

Sayfayı Paylaş