gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Latif Doğan - Eşarbını Yan Bağlama

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Eşarbını yan bağlama x 2 Ben söyleyim sen ağlama
    Zalım anan bana vermez x 2
    Oturup da sen ağlama, yüreğimi sen dağlama
    Vay vay vay vay vay

Hele nolur nolur nolur x 2
    Güzel benim olsan nolur, kız sen benim olsan nolur
    Vay vay vay vay vay

Harı ince geçilmiyor x 2
    Su Bulanık İçilmiyor

Bana yardan Geç Diyorlar x 2
    Yar şirindir geçilmiyor x 2
    Vay vay vay vay vay

Vay vay vay vay vay

Ağaçlarda dal olaydım x 2
    Petek petek bal olaydım

Bana göre yar mı yoktur x 2
    İsterdim ki sen olaydın x 2
    Vay vay vay vay vay

Vay vay vay vay vay

Latif Doğan - Eşarbını Yan Bağlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Latif Doğan - Yar Gelecek

Latif Doğan - Yar Gelecek

latif doğan gurbet kuşu bugün benim bayram günüm haber salmış yar gelecek (yar gelecek) öyle tahmin ediyorum dünya bana dar gelecek (dar gelecek) kınalı koç kesecegim doya doya içecegim onu hiç üzmeyecegim haber salmış yar gelecek (yar gelecek) odam boyansın sarıya söyle bal yapsın arıya bileti kesmiş salıya çarşambaya yar gelecek (yar gelecek) yar gelecek yar gelecek dünya bana dar gelecek...
  2. Latif Doğan - Küstüm

Latif Doğan - Küstüm

Senin yüzünden canıma Damarımdaki kanıma Kuranıma Kitabıma Küstüm... Daha seninle konuşmam Küstüm Küstüm.. Ne yaparsan yap barışmam Küstüm Küstüm.. Artık sana hiç karışmam Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy... Ekmeğimin tuzu olsan Küstüm Küstüm.. Kaderimde yazı olsan Küstüm Küstüm.. Padişahın kızı olsan Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy... Bitsin bu sevdamız bitsin Nereye giderse gitsin Konuşursam dilim...
  3. Latif Doğan - Kurtulam Gitsin

Latif Doğan - Kurtulam Gitsin

içiyorum hergün dertten kederden Bugün farklı değil evlki günden Al canımı yarab birgün ezelden Gurtulam bu dertten gurtulam gitsin Bitsin artık çektiğim bunca çileler Hep yoklukla geçti bütün seneler Üstüme çığ gibi çöken geceler Son bulsun artık gurtulam gitsin Gurtulam gitsin gurtulam gitsin Usandım bu candan gurtulam gitsin Bezmişim bu candan gurtulam gitsin Baharı görmeden kışlar...
  4. Latif Doğan - Ayselim

Latif Doğan - Ayselim

Öyle bir aşk yaşadık ki Ayselim Tüm masallar yanımızda halt etmiş Leyla Mecnununu , Mecnun Leylasını Arabistan çöllerinde kaybetmiş Kar altında çiçek açtı yaz olduk Dile düştük şarkılara söz olduk Nazarlıkta maviş maviş göz olduk Takvimlere yazmadılar Ayselim.. Gökyüzünde parıl parıl parladık Yeryüzünde şarıl şarıl şarladık Aşkımızı ta güneşe yolladık Yıldızları kıskandırdık ayselim.....
  5. Latif Doğan Konseri

Latif Doğan Konseri

latif doğan latif dogan Latif doğan konseri, konser sati, konser tarihi, konser zamanı, konser iletişim numarası hakkkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Latif doğan konserine gidecek meleklere iyi eğlenceler :) Sanatçı: Latif Doğan Yer : Güzelce Küstüm Restaurant - E5 Karayolu Üzeri - Güzelce Sapağı - Kumburgaz - Büyükçekmece / İstanbul Tarih: 31 Mayis 2011 Sali 22:00...

Sayfayı Paylaş