gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lavanta yağının saça faydaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lavanta yağının saça faydaları Kızlar lavanta yağının saçlara acayip faydası varmış diye duydum. Bu faydalar nelerdir ve ben bunu kullanmak istersem hangi şeyden ne kadar karıştırıp ne yapıp saçıma sürmem gerekiyor bu kış ayında inanılmaz zayıfladı saçlarım moralim bozuluyor yhaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

lavanta yağının saça faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lavanta Yağı Faydaları ve Kullanımı

Lavanta Yağı Faydaları ve Kullanımı

lavanta yağı nasıl kullanılır lavanta yağının faydaları yağı faydaları kullanımı yağının ve kullanımı Baş ağrısı, stres, kas ağrıları, romatizma ağrılarında ve ayrıca güve, sivri sinekleri uzaklaştırmak için tavsiye edilir. Parfümeri sanayinde de kullanılması tavsiye edilir. Infüzyon yoluyla antidepresyon, uykusuzluk ve vücuttaki kötü kokuları gidermeye yardımcı olur. Antiseptik olarak...
  2. Lavanta yağı

Lavanta yağı

lavanta yağının faydaları lavanta yağı yaği yagı yagi Lavanta yağının faydaları ve kullanımıyla ilgili bilgileri sizler için paylaşıyorum. Hazırlanış Biçimi : Ballıbabagiller familyasından yurdumuzda bolca yetişen bir bitkidir. Yağı genelde kozmetik amaçlı olup, esans ve banyo yağı olarak da kullanıldığı gibi cilde sürüldüğünde ateş düşürür. Ayrıca kokusu da uyarıcıdır. İçindekiler :...
  3. Lavanta yağı ve saça faydaları hakkında

Lavanta yağı ve saça faydaları hakkında

lavanta yağının faydaları lavanta yağı saç bakımı Merhaba melek'ler, lavantanın o mis kokusu deterjan çeşidi tercihleriniz arasında başı çekiyor. Şimdi size lavanta yağının saçlarınız için de faydalarını aktarıyoruz ve böylelikle saç bakımında da tercihiniz oluyor lavanta :) Lavanta Bitkisi ve Çiçeği: Karabaş otu olarak da bilinen Lavanta, güzel kokulu mavi ve beyaz renklerde çiçekler...
  4. Lavanta Yağının Faydaları

Lavanta Yağının Faydaları

Lavanta Yağının Faydaları nelerdir lütfen bana Lavanta Yağının yararlarını yazın kızlar.
  5. Lavanta Yağının Faydaları Nelerdir Öğrenelim Melekler

Lavanta Yağının Faydaları Nelerdir Öğrenelim Melekler

Lavanta Yağının Faydaları Lavanta Yağının Faydaları Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bitki yağları arasında hoş kokusu ve sayısız faydalarıyla bildiğimiz lavanta yağından bahsediyoruz sizlere ve lavanta yağının faydalarını bilmeyen tüm arkadaşlarımızla... Aromatik yağların en güzel kokanlarından biri de şüphesiz lavantadır. Lavanta yağının 1-2 damlası aklınıza gelmeyen...

Sayfayı Paylaş