Lavişim İyi Ki Doğdun Canım Kardeşim :)

Lavisim dogum gnn kutlu olsun cnm yeni yasin sana guzellikler getrsn tabi brde bebis

lavişim doğum günün kutlu olsun canım benim sevdiklerinle nice mutlu seneler diliyorum.... inşallah buyıl sana uğur getirir bi an önce bebişini kucağına alırsın :)):havai:

lavişim canım allah sağlıklı hayırlı tüm gönlünden geçenlerin olduğu nice huzurlu ve mutlu seneler geçirmeyi nasip etsin... seneye bu günlerde kollarında sağlıklı hayırlı salih/saliha bir evlatla girmek nasip olsun inşallah...

CANIM LAVİŞİMMMMM ARADA MESAFELER OLSADA UZUN ZAMANDIR GÖRÜŞEMEZSSEK DE YİNEDEE İYİKİ VARSINN İYİKİ DOĞDUN CANIM ARKADAŞIM.

KEŞKE DEDİĞİN BÜTÜN GÜZELLİKLERE ULAŞMAN DİLEĞİYLE ..

:kutlama1:
NİCE MUTLU YILLARA..

nice mutlu yıllara lavınyam inş seninde bir melegın olur allahım ınş o duyguyu sana tattırır ınş mutllu yıl degıl mutlu ömür gecırırsın sen ve aılenle bırlıkte allah saglık sıhhat versın inş ( burdan solemeden gecemıycem tıtanımada tesekkurler bole bı topık actıgı ve senıde unutmadıgı ıcın :D:D)

Lavisim dogum gnn kutlu olsun cnm yeni yasin sana guzellikler getrsn tabi brde bebis

cnmm suzucum çok sağol bitanem inşş tüm isteyenlere versin Rabbim:kiss:

Nice yıllara olsun Lavişim. Yeni yaşında gönlünden aklından ne geçiyorsa Rabbim sana nasip etsin iyi ki doğdun, iyi ki varsın:)

teşekkürler Mawim cnm adminem güzel dileklerin için çok sağol sende iyiki varsın :kiss:

lavişim doğum günün kutlu olsun canım benim sevdiklerinle nice mutlu seneler diliyorum.... inşallah buyıl sana uğur getirir bi an önce bebişini kucağına alırsın :)):havai:

bal arısı cnm sende çok sağol inşş dilediğim gibi bir yıl geçiririm.:kiss:

dogum günün kutlu olsun tatlım bine mutlu saglıklı ve de bebek sesleriyle nice mutlu seneleree:))

inşş esmacım tüm güzel dileklerim için sağol varol :) :kiss:

lavin canım nice güzel uzun yaşalara cok cok cocuklara inş :)

cnm benim inşş Allah gönlümüzden geçeni versin hayırlısıyla :kiss:

lavişim canım allah sağlıklı hayırlı tüm gönlünden geçenlerin olduğu nice huzurlu ve mutlu seneler geçirmeyi nasip etsin... seneye bu günlerde kollarında sağlıklı hayırlı salih/saliha bir evlatla girmek nasip olsun inşallah...

cnm yakışıklım bitanem çok teşekkürler inşş dediğin gibi olur tabi hayırlısı ile:kiss:

CANIM LAVİŞİMMMMM ARADA MESAFELER OLSADA UZUN ZAMANDIR GÖRÜŞEMEZSSEK DE YİNEDEE İYİKİ VARSINN İYİKİ DOĞDUN CANIM ARKADAŞIM.

KEŞKE DEDİĞİN BÜTÜN GÜZELLİKLERE ULAŞMAN DİLEĞİYLE ..

:kutlama1:
NİCE MUTLU YILLARA..

cnmmmm pamuumm bende dedim beni unuttu heralde :( içinden geçen güzel dileklerin için sağol cnm iyiki varsın uzak olsakta :):kiss:

nice mutlu yıllara lavınyam inş seninde bir melegın olur allahım ınş o duyguyu sana tattırır ınş mutllu yıl degıl mutlu ömür gecırırsın sen ve aılenle bırlıkte allah saglık sıhhat versın inş ( burdan solemeden gecemıycem tıtanımada tesekkurler bole bı topık actıgı ve senıde unutmadıgı ıcın :D:D)

cnm mavi kelebeğmm teşekkür ediyorum. İnşş dediğin gibi olur cnm...Bütün iyi dileklerin için amin diyorum .. Bu arada ben kendimi unutturmam :D:D :kiss:

Evet, itiraf ediyorum Laviş hatırlattı. Ama eminim bana kızmamıştır, bu aralar kafam bidünya :)

Geri