gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

LaViŞLe HaMiŞLiK YoLuNdA....:)

Konu, 'Gebelik' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Canlarım Ciğerlerim Melişlerim valla kendimi çok iyi hissediyorum buranın uğuruna inananlardanım o yüzden hamişliğe doğru son gaz devam diyorum:D:D Sizinde katılımlarınızı bekliyorum bana destek verirseniz sevinirim yaptığımız gelişmeleri yazalım paylaşalım olarmı melişlerim:):oppucuk:

Bizde böyle hamiş kalmak için hep birlikte elele diyemiyorum kocişlerinizle el ele tutuşun artıkın hahaha

Neyse melişler lütfen destek olalım birbirimize ve ben başlıyorum ilk ben adetim düzensizdi biliyorsunuz ki bunun için 7 gündür hayıt suyu kullanıyorum ve dün adet oldum ara verdim ama 3 ay kullanmayı düşünüyorum hayıt suyunu kullanan herkes cok memnun kalmış ben niye kullanmayım.Ayrıca civanpercemli bitkisel ilacını alıyorum bütün kadın hastalıklarına iyi geliyormuş.Ayrıca gidip bir şişe daha hayıt suyu aldım kararlıyım ben bu yolda 3 ay kullanmayı düşünüyorum aralıksız ve ayrıca ovulasyon testi aldım yumurtlama günlerini hesaplayabilmek için hadi bakalım gazamız mübarek olsun:D:D:first:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allah gönlünüze göre sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah laviş :tik:

cansu8826 ve ece naz bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    canım ablam yaaa ilk konuğum oldun hoşgeldin sefalar getirdin aminn inşallah ablam sağolasın:tik:

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

lavınacım senın bu azmıne hayran kaldım valla allah gonlune gore verdım ama bıtkısel ılaclara ben pek guvenmıyorum ama emınsen ıç derım kendıne ıyı bak hadı kolay gelsın hahaha

5. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    allah hepimize saglıklı bebişler nasip etsin laviş bende çok istiyorum allah kimsenin kucagını boş bırakmasın cnm en kısa zamandada versinn

*Melek* bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    saol canım güvendiğim bi yerden aldım ilaclarımı hem bitkisel hayıt suyu bildiğin yani yan etkisi yok

aminnn canım benim gelişmelerini benimle burda paylaşırsan sevinirim cnm yine uğra olurmu

alas ve sheker_shey bunu beğendi.
  7. shurup

shurup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim en hayırlısını versin canım bende bu ay başladım çalışmalara ovulasyon testi fala aldım İnşallah en kısa zamanda gelir meleklerimiz.

karenkaren bunu beğendi.
  8. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    gazan mubarek olsun lavınya inş en kısa zamanda zafere ulasırsın ulasırız hayıta basladım bende umudum cok az ama olsun

karenkaren bunu beğendi.
  9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    lavişim bende geldimmmmmmmmmmm:deli: Rabbim önce sana sonra bana nasip etsinnn anne olmayı inşallah:hıms: bende artık buradayım lavişimmmm. Şimdi benide biliyorsunuz zaten ama olsun ben genede yazayım bizde bebek istiyoruz ve ilk ayımız başarısız oldu adet olmadım ama kan testim negatif çıktı adet söktürücü ilaç kullanıyorum ve ialcım bittiğinde adetim gelecek adetimin üçüncü günü hormon testi yapıcak doktorum bakalım neler olacak :D:D

ece naz bunu beğendi.
  10. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aminn cnm benim hadi hayırlısı haberdar et bizi neler yaptığından olurmu cnm ovulasyon testini hiç kullandınmı peki ?

aminn bitanem yaa kac gün oldu hayıta başlayalı ben 6 gün içtim adet oldujm ara verdim şimdi adet bitince tekrar başlıcam

cnmmmmmm balım hoşgeldin bitanem biliyorum evet durumunu inşallah test sonucların iyi cıkar daha erken merak etme herşey güzel olacak cnm benimm

sheker_shey ve ASİMELEK bunu beğendi.
  11. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    9 gün falan oldu canım sankı faydasını görecekmısım gıbı gelıyo ama hayırlısı.... adet oluncada devam etmeyi dusnuyordum ben varmıkı bı zararı??

12. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    zararı yoktur ama ben dün bi şişe daha almaya gitmiştim calışan kız dedi ki zararı olmaz ama o adet getirdiği için gerek yok adetliyken dedi bitince yine başla dedi hayırlısı bakalım eminim yararını göreceksin cnm bütün iltihap filan ne varsa atar yani yumurta geliştiriyomuş ben 3 ay devam edecem acı macı ama mecburumm

şimall bunu beğendi.
  13. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ya kıslar bide benim ayaklarım çok üşüyo bi türlü ısıtamıyorum neden acaba hamiş kalabilmek içinde ayakları sıcak tutmak lazımmış ama ben ısıtamıyorum

şimall bunu beğendi.
  14. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    lavinim hayırlı olsun,ne güzel konu açmışsın bende artık hamilelik ümidimi yitirdiğime göre burdan birşeyler yapalım rahim filmi de işe yaramadı.hayıt tohumunu ezip salatalarla tüketmiştim bende.civanperçemi ise antibiyotik kadar faydalıymış enfeksiyonları filan söktürüyormuş onu da kullandım daha hala sorunum ne anlamış değilim,Allah hakkımızda hayırlısını versin,zamanında umutlarımız sönmeden hayırlı sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hepimize...

ASİMELEK bunu beğendi.
  15. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

canım benim ben rahim filmini cektireli neredeyse 4 ay olacak ama ümidimizi kaybetmemek lazım hemen deme yani işe yaramadı diye bak rahim filminden sonra kac ay sonra hamiş kalan var rahim filminde tüpler acıksa senin için iyi ileriki maclara bakalım cnm moral bozmakta yok civanpercemli kullanıyorum ben şimdi ara verdim adet oldum

LaViŞLe HaMiŞLiK YoLuNdA....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lavişten Poğaça Tarifi ....

Lavişten Poğaça Tarifi ....

poğaça tarifleri poğaça tarifi pogaca sekilleri poça çeşitleri Malzemeler: 1 Su bardağı ılık süt Yarım su bardağı sıvı yağ Yarım pk yaş maya Göz kararı tuz, 1 çay kaşığı şeker 1 yumurta akı içine, sarısı üstüne sürülecek 1 yemek kaşığı yoğurt Aldığı kadar un Yapılışı: Bütün malzemeleri karıştırıp ele yapışmayacak yumuşak bir hamur yoğurun.Hamuru yarım saat dinlendirin.sonra ne şekilde...
  2. hamişlikte kasık ağrısı

hamişlikte kasık ağrısı

Slm hamişler 27 haftalık hamişim özellikle sağ kasığımda ara ara şiddetli arılarım oluyor özellikle akşamları ve geceleri üstelik belimde çok ağrıyo :( benim gibi olan varmı aranızda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürlerr
  3. Lavişin maklube tarifi......

Lavişin maklube tarifi......

kıslar dün bi maklube yapayım dedim nasıl olmuş bi bakın bakalım :D:D ben ve özellikle eşim cok beğendi:sigara: Lavişim Maklube Tarifi: Öncelikle 200 gr kuşbaşını iyice kavurdum sonra 2 su bard pirinc yıkadım ılık suda beklettim kavurduğum etin üzerine pirincin yarısını döşedim onun üzerine daire daire kesip kızarttığım patatesleri döşedim isteyen bezelye havuc ta döşeyebilir sonra onun...
  4. hamişliğe uğraşanlar

hamişliğe uğraşanlar

merhaba sayfanın müdavimleri ben bugün yeni üye oldum bizde 3 yıllık bir korunmanın ardından 1,5 yıldır deli gibi bebek istiyoruz ama hiç bir sorun olmamasına rağmen olmuyor yine bu gün regl oldum çok mutsuzum
  5. hamişliğe adım adımmm

hamişliğe adım adımmm

slm meleklerim. düşündümki hamişliğe adımlarımı yazarsam belki anne olmak isteyen meleklere biraz olsun yardımcı olurummm dedim. şu an 8.haftamdayım. bu haftaya kadar ilk olarak güzel bir kontrol yaptırdım. doğum kontrol hapı kullandığımdan 2 ay bekledim etkisinin geçmesini, tabi genede her kırmızıyı gördüğümde moral sıfır oluyodu. ama sbr lazımm yaşayarak öğrendim. hep dua ettim. stres...

Sayfayı Paylaş