Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ayşemmm bitanemmm umarımm yaa ,nşallahh Rabbim yeni yılda bizlerinde yüzünü güldürür :kiss:

lavişim almadım yaa adetim belki gelir dedim ama gelmedi gene ilacımın adı tarlusal kullandın mı sen biliyomusun bu ilaç nezamanda adet olmanı sağlar 5 gün sabah akşam içiyosun.

bitanemm hoşgeldin tatlım yok o ilacı kullanmadım ben klomen kullanmıştım kullanmaya devam et bakalım adet olunca dr a mı gidecen peki

yahu lavış valla sana ve ark sıze hayran kaldım mşl ne guzel seyler ne guzel caba gosterıyosunuz yaa valla hayretler ıcınde okudum ne guzel bıı sıte burası ne guzel konu acmıssın lavı yaa ne kadar yardım sever ınsanlarız bız valla yaa allah hepınıze guzel guzel evlatlar versın allah emegınızı bosa cıkarmasın inş ben inanıyorum ama aradan bırkaç yıl gecınce ben bı konu acıcam cocugum benı cok yoruyo hahaha dıye o zaman sızde dersınız ^ay benımkının dısı cıkmıs,ây benımkı kabız yaa ,ay benım kıde grıp olmus, benımkının asısı var dıye ^hahaha bende sıze bole gulerım hahaha kızlar sıze ben hep dua edıyorum allah yardımcınız olsun allah sıze esınıze saglık versın sonrada hayırlı evlatlat versın

yaav durun benımde katkım olsun ılk once oranız hep sıcak olsun utulenmıs pamuklu bez koyun sureklı kullanın benım kaynanamın 10 yıl cocugu yokmus bole yapmıs olmus dıyo haa bıde camasırınızı ve esınızın camasırınıda hep utuleyın de gıyın ınanın faydasını goruceksınız yaav lavıs benımde ayaklarım ısınmıyo yaa kalın kalın corap gıyıyorum yınede buz gıbı acaba kansızmıyım neyım yaa allah buyuktur sızıde goruyo emın olur hadın kolay gelsın hahaha

yaav durun benımde katkım olsun ılk once oranız hep sıcak olsun utulenmıs pamuklu bez koyun sureklı kullanın benım kaynanamın 10 yıl cocugu yokmus bole yapmıs olmus dıyo haa bıde camasırınızı ve esınızın camasırınıda hep utuleyın de gıyın ınanın faydasını goruceksınız yaav lavıs benımde ayaklarım ısınmıyo yaa kalın kalın corap gıyıyorum yınede buz gıbı acaba kansızmıyım neyım yaa allah buyuktur sızıde goruyo emın olur hadın kolay gelsın hahaha

ayyy canımm benimmm aminnn inşallahhh inşallahhh yeterki olsun bizim sıpalarda yorgunluğuna razıyım :D:D

alemsın kız ne cabuk yorum yazdın hahaha cnm yaaa :hamile: yavv sızlerden bırı hamıle kalınca :hubidi:partı yapalım yaa olmazmı hem sızede motıve olursunuz kıssslar bende sıze yardım edıcem :)

aaaa yapmazmıyız hiç aramızda kim hamile kalırsa burayı parti yapmaktan yıkacağız zaten herkese tepsi tepsi baklavlar dağıtacağız :D:D evet mavicim senden hamilelik tüyoları alalım bakalım tabii bize yardım et elinden bişey gelmesede bizim yanımızda ol yeter :kiss:

aaaa yapmazmıyız hiç aramızda kim hamile kalırsa burayı parti yapmaktan yıkacağız zaten herkese tepsi tepsi baklavlar dağıtacağız :D:D evet mavicim senden hamilelik tüyoları alalım bakalım tabii bize yardım et elinden bişey gelmesede bizim yanımızda ol yeter :kiss:

yok kıs ben ne bılıyım gelın oldugum gece hamılke kaldım daha 17 yasındaydım ne bılıyım daha erken oldugunu sallak gıbı etrafıma bakıp sevınıyodum allah ogluma uzun omur versın yarrabım ama bıraz erken oldu allaha sukur yınede neyse bırazda ıyı oldu galıba sımdı 19 yasındayım oglum 19 aylık teyzesııı ellerınde oper aramızda 18 yıl var hahaha arkadas gıbı olucaz buyuynce askere gıdınce ben 39 yasında olucam

canım asimmmm bitanemmmm Allah gönlümüze göre versin balımm herşeyin hayırlısı bu arada yeni yılın kutlu olsun balımm

yok kıs ben ne bılıyım gelın oldugum gece hamılke kaldım daha 17 yasındaydım ne bılıyım daha erken oldugunu sallak gıbı etrafıma bakıp sevınıyodum allah ogluma uzun omur versın yarrabım ama bıraz erken oldu allaha sukur yınede neyse bırazda ıyı oldu galıba sımdı 19 yasındayım oglum 19 aylık teyzesııı ellerınde oper aramızda 18 yıl var hahaha arkadas gıbı olucaz buyuynce askere gıdınce ben 39 yasında olucam

maaşallah oğluna en iyisi aslında erkenden yapmak cocuk ne güzel onunla beraber büyüyorsun işte Allah ikinizede uzun ömür versn bu arada bizimle yaptığın paylaşımlar için sağolll öpüldün seninde yeni yılın kutlu olsun Allah bu yeni yılda asimee bana ve tüm isteyenlere tüm istediklerini verir inşallahhh

günaydın kızlar sanırım ben bugün regl oluyorum lekelenmeler gördüm sabah ama inşallah devamı gelir. regl olduğuma hiç bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi hahaha

Geri