Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar eşimin sperm sonuçları çıkmış ama telefonda bilgi vermiyorlar doktor saat 5.30 kadar ordaymış hemen eşimi uyandırıp gideyim bir ayy heyecanlandım yaa :D:D

henüz yok lavişim

Allah sana da nasip etsin inşş cnm ne kadarlık evlisin yaş kac

sağol bacım valla onlar neysede şu kafam kadar antibiyotik öldürüyo beni yaaa az daha küçük üretemiyolarmı şu ilacı öğğğğğ ::S:S:S:S:S

evet cnm o antibiyotikler zaten insanı halsiz düşürüyo iyice benim eşim alsa hemen halsiz düşer uyur :D:D

kızlar eşimin sperm sonuçları çıkmış ama telefonda bilgi vermiyorlar doktor saat 5.30 kadar ordaymış hemen eşimi uyandırıp gideyim bir ayy heyecanlandım yaa :D:D

ayy cnmm iyidir inşş sonuclar cnmm hadi bakalım hayırlısı olsun kuzum benim :kiss:

Ben geldimmm hani oklavalar:) asicim geçmiş olsun canım. Defnem önümüzde ki ay çekeceğin var seni test manyağı yapacam. ben kötüyüm midem çok bulanıyorrrrrrrr.. en sevdiğim şeyden et ve tavuktan tiksindim yiyeniyorum. offf offf offff

kızlar eşim rahatsızın d,yerek beni dışarı çıkarmadı dolayısıylada gidemedik Allah kısmet ederse yarın alıcam inşşallah :hıms: Dileğimmm çok özledim seni görünmüyosun şu sırlar bitanemmm

bu ara çok sessiz burası yahu ben gelmiyorum diyemi gelmiyonuz ayol hahaha :D:D yarın doktora gidicem biliyırum 50. kez söylüyorum ama napimm çok merak ediyorum sperm sonucumuz kaç çıktı diye hahaha

Geri