Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

:) saol canım valla en kısa hali bu. benim size somak isteğim bişi var. ben 1 yıllık evliğim ama bebişin b si geçmezdi düşünmezdik gecen bu belirtilerden sonra bi annelik kapladı sormayın bi kerelik 5 mayısta korunmadık sonra bunları yaşadım sonra isitorum ben bu bebişi ya.. 13 mayısta ve 17 mayıstada korunmadık şimdi 25 mayıs adet gunum bu yeni olan ilişkiler içindemi 25 mayıstki adeti beklemem lazım yani yeni olsada .. ve bikaçgundur ağrım yoktu bugunde başladı adet olcam gibi.. bu kez bide hemen kalkmadım ve sabahtan beride nerdeyse amuda kalkıp durdum :p sporcuyum ya:) süreçte ne yapmalıyım nasıl anlıyım benim bugun aynı meni gibi akıntılar geliyor nedirki
ben seni yazdıklarını takıp ediyordum aynı yılda aynı ayda evliyiz.canım bende senin gibiydım ama çooooook istiyorum bebiş her ay senın gıbı dusunuyodum ama olmuyordu.belırtılerı boş ver hic takıp etme .ama canım akıntın belkide yumurtluyosun ondandı yada iltıhap var ondandı.

kızlar ben geldim yanlız moralim çok bozuldu :uhu: eşimin sperm sonuçları iyi çıkmadı maalesef... normalde 20.000.000 olması gerekirken eşimin 14.200.000 ve hareketleri yavaşmış eşimi ürolojiye sevk etti haftaya gel yumurta takibini başlatalım dedi doktor. ama eşim oraya bi daha gitmemi istemiyo haliyle morali çok bozuldu ben belli etmemeye çalışıyorum ama bende çok üzüldüm şimdi Avrasya hospital için önümüzdeki hafta cumartesi gününe hem eşim için hem kendim için randevu alıcam birde oraya gidicez bakalım ordakiler ne diycek. ama harbi çok moralim bozuldu yaaa bende zaten pko var yumurta azlığı var bide sperm sayısı düşük ve hareketi az olunca iyice moral sıfır oldu bende yaa Rabbim yardımcımız olsun :18:
canım asim sakın üzme tatlı canını sen spermi hiç yok değilya düşük sadece kürlerle falan tavan yapar sen meraketme keçiboynuzu kürü yap hemen üzülmenin faydası yok bu kür çok faydalı bende başladım.hem bak bizim spermler 30.000.00 bendede pko falan yok turp gibiyim ama 2 seneyi geçti gülüm olmuyo bebiş ona takılma yani sen 2 aya kalmaz düzelir üroloji şimdi kocana ilaçta verir hallolur.duymıyım böyle şeylere üzüldüğünü sakınnnn

selam güzel meleklerimm:nasılsınız kardeşlerim:ben çokkkkk sinirliyim adet olamadım bir turlu haff agrılar oluyor ama adet olamıyorum:bu gun eşim sprem testine etdi sonuçlar iyiymiş doktorada sormuş cok iyi demiş:çokkkk şükürolsun moralim biraz iyi oldu:ama içimde korku var ya bende bir şey çıkarsa:sizi çok seviyorum ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.AMİNNNNNNNNN
sonucunuz iyi çıkmış canım çok sevindim:) ama böyle bende bişey çıkarmı düşüncesini at kafandan ne çıkacak allah aşkına ölüm dışında neyin çaresi bulunmadıki.stress yok yasakk:)
bu aralar çok araştırma yaptım malum belirtiler hamilemiyim acaba bumu şumu okudukça çok gazada geldim ilişkimden hemen sonra başlayan 10 gun boyunca adet olacakmışım gibi geçmeyen kasık sol kasık ağrısı mide bulanması ateşim halsizlik sabahlara kadar uyumayan ben gun içinde 2 3 kez uyur oldum göğüslerim şişti derken belirtiler hamlemiim dedirtti kan testi yaptırdım 1.20 değlim ama birşeyimde yokmıuş .. neden geçmedi ağrılar belimde başladı ağrımaya derken bir başka doktor yara var dedi adetin geçsin yakalım dedi test yaptırdım gene 1.20 negatif. ama yara değildir ağrılar dedi yolladı hala netice alamadım tekrar özel hastaneye gittim idrar yolu enfeksionu ama yara yokki dedi ilaç verdi ama bu arada hala adet gunum gelmedi yani ilişkiden 9 gun sonraya kadar olan süreç bende kullanmadım ilaçı nolur nolmaz belki kan testleri için erkendi ondan negatif çıktı die. bekledim.. sonra ağrım çok olunca devlete gititm doktor ultrasonla bakaım dedi bütün herşeyim tertemiz çıktı. kan baktırmadım bu sefer.. sonra çıldırdımm hepsi farklı bişi dedi e son doktora yeter deidm herkes farklı bişi dedi iice bakın ya neyim var dedim bu doktorda ultarsonda sistit oldumu ve douglasta ve sol paraoveryanda serbest sıvı var dendi ki 4 gun önceki doktor raporumda serbest sıvı falan gözlenmemiştir yazıodu.. neyse iltihap falan olabilir dedi 3 tane ilaç verdi ve ben hala adet olmadan kullanmamaya kararlıyım. sanırım aslında hamilelik belirtileriyle karıştırılan bi hastalık sisitmiş sanırım. kasık ağrısı ateş mide bulantısı gibi gibi.. ve birde sol göğsümden kızlığımdan beri süt gibi sıvı geliordu prolaktin yuksek dendi. ilaç verildi 7 ay önce 4 kere içtim kullanamadım unuttum hep. geçen seviyem düşük çıktı doktor kendiliğinden düşmezki dedi ilaçta çok kullanmamışsın dedi oda ALLAHA emanet yani ama ama bugunlerde o sıvıda azaldı.. vella ben bilemedim bu işi...
tatlım dinleme bukadar kendini lütfen rahat ol biraz.haklısın her doktor ayrı bişey söylemiş yormuşlar seni ama bak neticede hiçbirinin söylediği elzem şeyler değil ufak tefak tedavi isteyen şeyler sadece.inşallah bebişin çok bekletmez ne diyim:)

bu aralar çok araştırma yaptım malum belirtiler hamilemiyim acaba bumu şumu okudukça çok gazada geldim ilişkimden hemen sonra başlayan 10 gun boyunca adet olacakmışım gibi geçmeyen kasık sol kasık ağrısı mide bulanması ateşim halsizlik sabahlara kadar uyumayan ben gun içinde 2 3 kez uyur oldum göğüslerim şişti derken belirtiler hamlemiim dedirtti kan testi yaptırdım 1.20 değlim ama birşeyimde yokmıuş .. neden geçmedi ağrılar belimde başladı ağrımaya derken bir başka doktor yara var dedi adetin geçsin yakalım dedi test yaptırdım gene 1.20 negatif. ama yara değildir ağrılar dedi yolladı hala netice alamadım tekrar özel hastaneye gittim idrar yolu enfeksionu ama yara yokki dedi ilaç verdi ama bu arada hala adet gunum gelmedi yani ilişkiden 9 gun sonraya kadar olan süreç bende kullanmadım ilaçı nolur nolmaz belki kan testleri için erkendi ondan negatif çıktı die. bekledim.. sonra ağrım çok olunca devlete gititm doktor ultrasonla bakaım dedi bütün herşeyim tertemiz çıktı. kan baktırmadım bu sefer.. sonra çıldırdımm hepsi farklı bişi dedi e son doktora yeter deidm herkes farklı bişi dedi iice bakın ya neyim var dedim bu doktorda ultarsonda sistit oldumu ve douglasta ve sol paraoveryanda serbest sıvı var dendi ki 4 gun önceki doktor raporumda serbest sıvı falan gözlenmemiştir yazıodu.. neyse iltihap falan olabilir dedi 3 tane ilaç verdi ve ben hala adet olmadan kullanmamaya kararlıyım. sanırım aslında hamilelik belirtileriyle karıştırılan bi hastalık sisitmiş sanırım. kasık ağrısı ateş mide bulantısı gibi gibi.. ve birde sol göğsümden kızlığımdan beri süt gibi sıvı geliordu prolaktin yuksek dendi. ilaç verildi 7 ay önce 4 kere içtim kullanamadım unuttum hep. geçen seviyem düşük çıktı doktor kendiliğinden düşmezki dedi ilaçta çok kullanmamışsın dedi oda ALLAHA emanet yani ama ama bugunlerde o sıvıda azaldı.. vella ben bilemedim bu işi...

offf yaaa bu doktoralar neden hep farklı farklı şeylr sölerler ki anlamadım gitti işimi bilmiyorlar ne yapıyorlar yaa valla ben devlet hastanesinden soğudum en iyisi özel hastane ama onlarda para koparmak için herşey iyapıyorlar. hakkında hayırlısı olur canım ama ilaçlarını düzenli alman lazım unutarak yada atlayarak vücuduna da zarar veriyosun

ibrahim saraçoğlunun keçi boynuzu çayı varmış kızlar facedeki gurupta bir arkadaş eşine denemiş ve spermleri artmış bende tarifi buldum hemen deniycem eşime haftaya cumartesi doktora gidicez ya ozamana kadar artış gösterir inşallah

soğan kürünü araştırdım vücüttaki herşeyi temizlio iltihapa menopoza yumurtalığa kistlere ii geliomuş hamileliğe hazırlık krün arkasından incir kürü de hamileliği kolaylaştırıcıymı çok yerde okudum ilaçsız deneyip öyle hamile kalan çok var.. akıntıyla içindekiler dışarı atılıyor rahim temizlenio ardından incir yummurta çoğalması çatlamasına yardım edior bu arada eşinizede keçiboynuzu suyu içirmek ondaki sperm sayısını artırıormuş..

ibrahim saraçoğlunun keçi boynuzu çayı varmış kızlar facedeki gurupta bir arkadaş eşine denemiş ve spermleri artmış bende tarifi buldum hemen deniycem eşime haftaya cumartesi doktora gidicez ya ozamana kadar artış gösterir inşallah
asicim evet tatlım bende duydum onu 14.000.00 mi neymiş 2 ayda 37.000.00 olmuş süper bişey bu.oyüzden diyorum sana sperm yoksa sorun büyük demek ama sperm azlığı sorun değil artık sen kocişine iyi bak bolbol besle enkısa zamanda tavan yapıcaktır:)

günaydın....iyi haftasonlarıı...:tik: bugün yarın bilemem artık ama p.tesiden itibaren bol hamiş haberi istiyorum ona göre yiteer yani günleeer oldu tık yok biz böyle değildik ne oldu bize yaaa.aman allahıııım yoksa 9 numaranın lanetimi bu:dark yok canııımm o benim uğurlu rakamım yapmaz öyle bi aksilik olmuştur hahaha

ben bugün doktora gitçektimya dün söylemeyi unuttum iptal oldu randevu bugün doktorum izinliymiş p.tesi gel dedi.buarada benim dün kasık sancım çok oldu akşamda bi bakiyim akıntım nasıl artmış öyle böyle değil.vücudumu tanıyan biri olarak yumurtam çatladığında böyle bi akıntımın geldiğini biliyorum.eğer öyleyse benim aşılama iptal kızlar yumurtalar klomenin etkisiyle çabucak büyüyüp çat diye çatlamış olabilirler benim zaten çatlama problemim yoktu iğneyi bekleyemediler gibi geliyo bana.şansa bakınya 2. aşılama denememde başarısız olcak galiba hahaha napalım kısmet neyse o olur hayırlısı olsun diye hep duaediyorum zaten.bakalım artık p.tesi belli olcak valla merak içindeyim:)

Geri