gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lavta

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada lavta çalmak, hiç eglenmeyeceginiz bir dügün veya davete istemeden gitmek mecburiyetinde oldugunuza delalet eder.

Lavta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lav

Lav

Rüyasında yanardağdan akan lav gören kişi, büyük bir aşk macerası yaşayacak demektir. Ancak çok dikkatli olması gerekir. Rüyada yanardağdan akan lav görmek , büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir. Yaklaşan büyük kısmettir. Güç, mevki, üstünlük, ün, onur olarak yükselmektir.Rüyada bir yanardagin saçtigi lavlari görmek, büyük bir macera geçireceginize ve...
  2. Mirkelam - Lav (Love)

Mirkelam - Lav (Love)

tuttu işte aşk duası Senin dağlar beni dağlar Tanrı yakmış bunu bize Söndürenin vay haline Ay yanar tepede O dudaklar Yaklaştım hayata biraz daha Gördükçe halini, yanan gözlerini Alevler kıvrılır vücudunda Lav, lav volkanlarca Lav, lav havalarda Önüne geleni yakar Ooo lavlar... __________________
  3. lava serisi yüzük ve küpelerrr

lava serisi yüzük ve küpelerrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Lav silahını kim buldu, lav silahının icadı

Lav silahını kim buldu, lav silahının icadı

silahı kim icat etti lav silahı nedir Bu yazı: Lav silahını kim buldu, lav silahının icadı içerik kısaca.. Lav silahı nezaman icad edildi, lav silahını kim icat etti, gibi bilgiler içermektedir. Lav silahı hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz, daha doğrusu tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler:) Lav silahı nezaman icad edildi, lav silahını kim icat etti, lav...

Sayfayı Paylaş