gebe
  1. lazerci melek

lazerci melek Forum Okuru

lazer epilasyon cihazları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında lazerci melek tarafından paylaşıldı.

lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir bayan olarak ne yazıkki lazer cihazları hakkında bilgilere sahip değilim. lazer epilasyon cihazları neler hangisini önerirsiniz sizler hangi lazer aletine giriyorsunuz memnunmusunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

2. semiha79

semiha79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Rowenta IPL' ı düşünmeni öenririm. 2 ay önce aldım çok memnunum. Evde acısız sorunsuz epilasyon yapmak gerkecten cok keyifli. Dışarıya o kadara para verip de sonu alamayınca biz kadınların sinirleri iyice geriliyor. Rowenta IPL'i 2. kullanışım ve ciddi sonuçlar amlaya başladım. Tüylerim inceldi ve çok güçsüzleştiler. Kesinlikle öneririm!!!

lazer epilasyon cihazları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LIGHTSHEER'ın diğer lazer epilasyon cihazlarından üstünlükleri nelerdir?

LIGHTSHEER'ın diğer lazer epilasyon cihazlarından üstünlükleri nelerdir?

lightsheer lazer light sheer epilasyon LIGHTSHEER'ın diğer lazer epilasyon cihazlarından üstünlükleri nelerdir? LightSheer yalnızca epilasyon amacıyla geliştirilmiş bir cihazdır. Dalga boyu 800 nanometre olup ışın, clit altında 4 mm kadar derine inebilmektedir. Bu da etkin bir epilasyon uygulaması için en UYGUN mesafedir.
  2. Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

lazer epilasyon cihazı cihazları yöntemleri zararları cihaz isimleri markaları ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar Arkadaşlar 5 aydır lazer epilasyon yaptırıyorum. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum ben, bacaklar hariç, diğer bütün bölgelerden şuanda memnunum. Bana uyguladıkları lazer epilasyon cihazı IPL dedikleri cihaz. Bir çok kişi yok iyi değil diyor ama yaptıranlarda memnun. Henüz...
  3. Lazer epilasyon çeşitleri lazer epilasyon da  kullanılan cihazlar

Lazer epilasyon çeşitleri lazer epilasyon da kullanılan cihazlar

lazer epilasyon çeşitleri en iyi lazer epilasyon cihazları Tüy sorunu olmayan bayan yoktur heralde.Şimdiye kadar çeşitli yöntemler denemenize rağmen istenmeyen tüylerinizden kurtulamadınız.Güzel ve bakımlı görünmek isteyen bayanlar lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün.Ha onu biliyorum da her kez filanca cihaz iyi diyor,bende hangi cihazın daha etkili olduğunu...
  4. Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

en iyi lazer cihazı hangisi,lazer epilasyonda en iyi cihaz hangisi,lazer epilasyon nedir,lazer epilasyon tüyleri tamamiyle yok ediyormu,lazer epilasyon hakkında bilgiler İstenmeyen kıllardan kurtulmak için son zamanlarda Lazer Teknolojisi tercih edilmektedir.. Bundan dolayı alexandrite lazer , diode lazer, ve Nd-YAG lazer ve IPL lazerleri kullanılmaktadır. Aşağıda Son zamanlarda en çok...
  5. Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

Candela lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler

candela lazer epilasyon yaptıranlar,candela lazer epilasyon nedir,candela lazer epilasyon kalıcı sonuç veriyormu,candela lazer epilasyon yorumları,candela lazer epilasyon hakkında genel bilgiler Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan candela lazer epilasyon cihazının Türkiye’de de kullanımı giderek artmaktadır. Bu cihaz cilt sorunlarından tüy problemlerine kadar geniş bir kullanım...

Sayfayı Paylaş