gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

formed lazer epilasyon hangi lazer daha iyi hangi epilasyon formed tipleri Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir? Epilasyon amacı ile denenmiş olan lazerler alexandrite , ruby, diod, nd:yag olarak sayılabilir. Bu lazerlerin isimleri kullandıkları ışının dalga boylarına göredir. Epilasyon sırasında lazer ışığı kıl köküne ulaşmak için cildi geçer ve kıl kökünde yüksek ısı etkisi yaparak kök hücresinin yok olmasını sağlar. Rengi koyu ve kalın tüyler ısıyı daha iyi tuttukları için lazer ile daha başarılı olarak tedavi edebilirler. Tüy rengi cilt tonundan belirgin olarak koyu olanlar en kısa sürede ve en az yan etki ile kalıcı neticeye kavuşabilirler.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir?

Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi vücut bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir ?

Hangi vücut bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir ?

Hangi vücut bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir ? Hemen hemen vücudun bütün bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Sadece göz kapaklarına uygulama yapılmaz çünkü cilt burada çok incedir ve göz lazerden etkilenebilir.
  2. lazer epilasyon kimler için uygundur

lazer epilasyon kimler için uygundur

Lazer epilasyonu kimler uygular? Lazerepilasyon uygulamasının güvenli ve etkin bir şekilde yapılması için kişinin kıl ve cilt tipine göre değişen değerlerle yapılması büyük önem taşımaktadır. Güvenli, kalıcı, ve kısa sürede tamamlanan bir tedavi için cilde gönderilecek ışınının dokuya zarar vermeden kıl kökünde maksimum tahribat yapması gerekmektedir. Buna göre ışının jul cinsinden enerji...
  3. Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

lazer epilasyon cihazı cihazları yöntemleri zararları cihaz isimleri markaları ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar Arkadaşlar 5 aydır lazer epilasyon yaptırıyorum. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum ben, bacaklar hariç, diğer bütün bölgelerden şuanda memnunum. Bana uyguladıkları lazer epilasyon cihazı IPL dedikleri cihaz. Bir çok kişi yok iyi değil diyor ama yaptıranlarda memnun. Henüz...
  4. Erkekler için Lazer Epilasyon

Erkekler için Lazer Epilasyon

Erkekler ile bayanlardaki tüylenme şikayetleri her ne kadar aynı olmasa da modern çağımızda özellikle kentdeki bakımlı erkekler aşırı kıllardan kurtulmak istiyorlar ve bunun için lazer epilasyon yöntemine sıkça başvuruyorlar.Lazer epilasyon, uygulama açısından erkeklere ve kadınlara aynı şekilde uygulanmakta olup fark yoktur. Ancak, erkeklerin kıl kökleri bayanların kıl köklerinden daha kalın...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş