gebe
  1. selda ben

selda ben Forum Okuru

lazer epilasyon yaptıranlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında selda ben tarafından paylaşıldı.

selam melekler aranızda lazer epilasyon yaptıran varsa hangi lazer yöntemini ve aletini tercih etti. bende lazere başlamaya karar verdim yaptıranlara soruyorum nasıl memnunmusunuz kaç seansta bitiyor paketmi yoksa seansmı daha iyi oluyor

lazer epilasyon yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyon yaptıran varmı lazer epilasyon yaptıranlar yaptıranlar lazerli Selam melekler,bu konuyu aradim ama tam olarak bu baslik altinda bulamadim.Umarim acilmis bir konuyu ikinciye acmiyorumdur.Benim merak ettigim lazer ile kesin sonuc alan var mi?Malesef ben koluma yaptiriyorum ve daha bir sonuc alamadim.Bunu da belirteyim ki hormon testide yaptirdim ve birsey cikmadi.Benim gibi sonuc...
  2. koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

selamlar koltuk altına lazer epilasyon yaptıran varmı geçenlerde bir arkadaşım koltuk altına lazer epilasyon yaptırıldığında ter kokusu kötü oluyormuş varmı böyle bişey yaptıranlar sizler memnunmusunuz
  3. Diode Lazer Epilasyon Cihazı Hakkında Bilgiler

Diode Lazer Epilasyon Cihazı Hakkında Bilgiler

Diode lazer cihazları, lazer epilasyon uygulamalarında en etkilli teknoloji olduğunu ıspatlamaştır, bu cihazlar ince ve kalın kıllarda çok etkili ve kalıcı sonuçlar almaktadır. Yıllar önce diode lazer epilasyon cihazlarının az tercih edilmesindeki en büyük neden bu teknolojilerin ağrılı ve acılı olmasıydı, ancak 2009 yılından itibaren alexandirte lazer cihazları çok daha az tercih edilmeye...
  4. Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Lazer (Soprano Ice) Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji, Soprano Ice Diod Lazer, yeni “buz” başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano ICE), lazer...
  5. Yaz Aylarında Lazer Epilasyon  Yapılabilir mi?

Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Yapılabilir mi?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yoludur. Lazer epilasyon uygulaması, konunun uzmanları tarafından yapıldığı taktirde son derece güvenli bir yöntemdir. Yazın lazer epilasyon yapılır mı, Lazer epilasyon için en doğru dönem ne devamı yazımıda.. Lazer epilasyon birkaç süreçten oluşuyor. Önce alan temizleniyor, ardından bu alandaki tüyler...

Sayfayı Paylaş