gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce Yapmanız Gereken Hazırlıklar

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lazer epilasyon lazer epilasyon öncesi lazer epilasyon öneri lazer epilasyon öncesi hazırlık ile ilgili bilgiler burada melekler. İstenmeyen tüyler ne yazık ki tüm kadınların baş sorunu melekler. İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri fazlasıyla mevcut. Pürüzsüz bacaklara sahip olmak için katlandığımız bu yöntemlerden bazıları tüy dökücü kremler ve geleneksel ağda uygulaması. Artık bunlardan bıktık, kesin çözüm iztiyoruz diyorsanız da yapacağınız şey lazer epilasyon ile bu soruna kökten çözüm bulmak. Lazer epilasyon uzmanlar tarafından yapıldığında güvenilir bir yöntem. Yalnız lazer epilasyon öncesi hazırlıkları olduğunu unutmayın ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız lazer epilasyon öncesi hazırlık önerilerimize bir göz gezdirin melekler :)

Lazer epilasyon hedef kılların kökü olduğu için uzun kıllar mümkün olduğunca kesilmelidir. 1 ila 2 mm lik kıl lazer epilasyon için yeterlidir. Daha uzun kıllar verilen lazer enerjisini çekip derinin üzerinde yapışık, çizik çizik yanıklara sebep olabilmektedir. Vücudu birkaç gün önceden jiletlenmek doğrudur. Ağda olduğunda kıllar düzensiz çıktığından önermiyoruz ama jilet uygulanabilir.

Kılların kökünden alınması lazerin etki edeceği kıl kökünü ortadan kaldıracağı için, beklenen fayda sağlanamaz. Bunun için lazer epilasyondan önce kıllar jiletlenmelidir. Böylelikle kıl kökleri deri içinde kalır ve lazer epilasyon daha iyi sonuç verebilir.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Jiletmi hmmmmm... Ben killari kokunden alipta siyah siyah uclarini gorunce yeni cikmaya basladiginda yaparim. Jilet biraz korkutuyo beni :)

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben bıyık bölgeme 1o seans yaptırdım ama sonuç alamadım.eskisine göre tabiki az ama bitmedi.zaten daha kalın tüylere hitap ediyor lazer epilasyon.yinede güzel bişey :)

4. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    zararları neler ki bu lazerin? ben ilerde 2-3 sene sonra bacak, kol, bikini bölgesi, koltuk altı yani toptan aldırmayı düşünüyorum da :D

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce Yapmanız Gereken Hazırlıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkisi varmıdır

lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkisi varmıdır

Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır? İşlem, hastanın cilt ve kıl tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyonun hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kısa süreli olarak, hafif bir kızarıklık, kabarıklık ve yanma görülebilir ki bu da tedaviden sonraki birkaç saat içinde kendiliğinden geçmektedir. Çok hassas ciltlerde kızarıklıklar 2-3 gün devam edebilir.
  2. Lazer ile epilasyon yaptırmaya gelirken nasıl hazırlanılması gerekir?

Lazer ile epilasyon yaptırmaya gelirken nasıl hazırlanılması gerekir?

Lazer epilasyon uygulamalarından önce lazer epilasyon uygulamasının başarısı ve yan etkilerin en aza indirlebilmesi için önemli noktalar bulunmaktadır. Epilasyon uygulanacak bölgelerin cilt rengi güneş veya solaryumdan bronzlaşmamış olup, seans sırasında kişinin gerçek ten rengine yakın olmalıdır. Lazer epilasyon uygulaması yapılacak bölgelerdeki kıllara son 15 gün içinde ağda, cımbız...
  3. Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce!

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce!

lazer epilasyon, yaptırmadan önce, dikkat edilmesi gerekenler, ne yapmalı, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tüyler, meleklerin en sinir bozucu sorunlarından biridir.Az ya da çok her melek aynı sorunla boğuşur.Aylık epilasyon yöntemlerinden bıkanlar ve kökten çözüm arayanlarsa lazer epilasyon gibi bazı seçenekleri düşünmeye başlarlar. Uzmanlar,işte tam da...
  4. Solaryumdan Önce Yapmanız Gereken Hazırlıklar Neledir?

Solaryumdan Önce Yapmanız Gereken Hazırlıklar Neledir?

solaryum solaryum öncesi solaryum öncesi yapılması gerekenler solaryumdan önce krem ile ilgili bilgiler burada melekler. Bronz bir cilt için solaryuma girmeye karar verdiyseniz eğer öncelikli olarak gitmeyi düşündüğünüz solaryum salonu ile ilgili iyi bir araştırma yapın melekler :) Ayrıca solaryumun yan etkileri olduğunu da unutmayın. Eğer tüm araştırmalarınız gitmenizde bir sakınca olmadığını...
  5. Şimdi Lazer Epilasyon Yaptırma Zamanı !

Şimdi Lazer Epilasyon Yaptırma Zamanı !

Bu konu; lazer epilasyon zamanı, lazer epilasyonla ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, lazer epilasyon teknolojinin kadınlara sağladığı kolaylıklardan biri. Sürekli istenmeyen tüyleri yok etmekla uğraşacağınıza birkaç seansta bu tüylerden sonsuza dek kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyonun ardından güneşe çıkılmadığı için de bu operasyonu yaptırmanın en doğru zamanı sonbahar ve kış...

Sayfayı Paylaş