gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu lazerde kalıcı çözüm için kaç seans gerektiği konusunda bilgilere yer vermektedir. İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm yöntemi olan lazer epilasyon da bazen köklü kıllar ve tüylerin fazlalağı seans sayısını arttırabilir. Lazerde kalıcı bir çözüm için kaç seans gerektiği konusun da bilgi sahibi olmak isteyenler için merak etitğiniz bilgiler sizlerle...

Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da lazer uygulama yapmak gerekecektir. Lazer epilasyonda kalıcı çözüm, tek bir uygulamayla olmayacaktır; ancak en az birkaç seanstan sonra sonuç alınabilecektir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye seans sayısı değişecektir.
    Ortalama olarak çoğu kimselerde 5-8 seans lazer epilasyon uygulaması, kalıcı çözüm için yeterli olabilmektedir.

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    şu okul bitse adam akıllı iş bulsam gidicem bi lazerciye epilasyoncuya ne var ne yok aldırıcam oooohhh sonra bida hiç uğraşmicam ne çektik be uzamasını bekle,beklerken pantolon giy sonra al sonra bida çıksın anaaaaaam çekilcek dert değil düşünsenize tertemiz olucaz ve bida böyle bi derdimiz olmicak :)

3. Tuğçe 23

Tuğçe 23 Forum Okuru

Vallahi benimde gitmem gerekiyor yakında tatil var ama o kadar erken zamanda da etki etmeyecek belkide kışın gitmeliyim kızlar :)

4. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

Ben yüz bölgesine yaptırmıştım üni. o zaman baya pahalıydı şimdi hiççç uğraşmıyorum bebeğim doğsun bacaklarıma,bikini bölgeme yaptırcam :D:D

5. Birsel Asu

Birsel Asu Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Güzel bayanlar 3-4 seansta kıllar incelir ve ortalama 8 seansta kıllar dökülür :)

Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ?

Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ?

lazer epilasyon kac para epilasyon kac para lazer kaç seans yüz bölgesi kaç seans Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ? Lazer ışını anajen (aktif) fazdaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kıl kökleri aynı anda aktif olmazlar. Bu nedenle telojen (pasif) kökler, aktif döneme geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir sonuç ancak birkaç seans sonrasında elde...
  2. Kaç lazer epilasyon seansı uygulanması gerekir ?

Kaç lazer epilasyon seansı uygulanması gerekir ?

Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir çözüm, ancak birkaç lazer epilasyon seansından sonra elde edilir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün değildir, kişiden...
  3. neden birden fazla seans gerekir lazer epilasyonda

neden birden fazla seans gerekir lazer epilasyonda

Lazer epilasyonda neden birden fazla seans gerekmektedir? Vücut kılları anajen, katajen ve telojen olarak adlandırılan üç gelişim evresinde bulunur. Her kıl bu evrelerden birbirinden bağımsız farklı zamanlarda geçmektedir. Lazer epilasyon sadece anajen (aktif) dönemdeki kılları etkiler. Bu nedenle tek seansta uygulanan bölgedeki tüm kılları yok etmek mümkün olmamaktadır. Tedavi süreci için...
  4. Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter kızlar yaptırmayı düşünüyorum ama kaç seansta biter merak ediyorum
  5. lazer epilasyon kaç seansta bitiyor

lazer epilasyon kaç seansta bitiyor

selamlar lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim seansmı paketmi bu konuda kararsızım aranızda lazer epilasyon yaptıranlara sormak istiyorum lazer epilasyon ortalama kaç seans sürüyor ve tamamen bitiyormu

Sayfayı Paylaş