gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lazer epilasyonda ten rengi önemli midir?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Lazer epilasyonda ten rengi önemli midir?
    Lazer epilasyon yöntemi, beyaz tenli ve koyu renk tüylü kişilerde etkinliği daha yüksek olan bir yöntemdir. Bu özellikteki kişilerde dokuya hasar vermeden yüksek dozlar kullanmak mümkün olacağından ve kıl kökleri de koyu renkli olduklarında ışını daha fazla absorbe edeceğinden tedavi, seans sayısı bakımında daha kısa sürede tamamlanmaktadır. LightSheer diod lazer gibi yeni jenerasyon lazer cihazlarında, kişiye ve uygulama yapılacak bölgeye özel ayarlamalar yapabilme imkanı olduğundan, cilt rengi esmer olan kişilerde, bronz tenlilerde hatta zencilerde bile, dozlar cilde zarar vermeyecek seviyelere indirilerek işlem güven ve başarı ile uygulanmaktadır. Bu konuda FDA tarafından 6 yıl önce onaylanan en gelişmiş cihaz LightSheer diode lazerdir. Özellikle esmer / bronz tenlilerin, güvenli bir epilasyon tedavisi için LightSheer’ı tercih etmeleri önerilir.

Lazer epilasyonda ten rengi önemli midir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer epilasyon ağrılı bir yöntem midir?

Lazer epilasyon ağrılı bir yöntem midir?

Lazer epilasyon ağrılı bir yöntem midir? LightSheer diod lazer gibi yeni jenerasyon lazer cihazlarında aktif soğutuculu ucu sayesinde uygulama sırasındaki acı ve rahatsızlığı minimuma indirgenmiştir. Işın verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyduklarını söylerler. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur.
  2. Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

lazer epilasyon genital lazer epilasyon genital bölge bölge bölgeye Lazer epilasyon vücutta kılın olduğu hemen hemen her bölgeye yapılabilir. lazer epilasyon uygulaması Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaslar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar, belde uygulandığı gibi, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de uygulanabilir. Lazer epilasyon uygulamasının...
  3. lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyon yaptıran varmı lazer epilasyon yaptıranlar yaptıranlar lazerli Selam melekler,bu konuyu aradim ama tam olarak bu baslik altinda bulamadim.Umarim acilmis bir konuyu ikinciye acmiyorumdur.Benim merak ettigim lazer ile kesin sonuc alan var mi?Malesef ben koluma yaptiriyorum ve daha bir sonuc alamadim.Bunu da belirteyim ki hormon testide yaptirdim ve birsey cikmadi.Benim gibi sonuc...
  4. Yaz Aylarında Lazer Epilasyon  Yapılabilir mi?

Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Yapılabilir mi?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yoludur. Lazer epilasyon uygulaması, konunun uzmanları tarafından yapıldığı taktirde son derece güvenli bir yöntemdir. Yazın lazer epilasyon yapılır mı, Lazer epilasyon için en doğru dönem ne devamı yazımıda.. Lazer epilasyon birkaç süreçten oluşuyor. Önce alan temizleniyor, ardından bu alandaki tüyler...
  5. İğneli epilasyon mu lazer mi?

İğneli epilasyon mu lazer mi?

Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı. Deneyimleriniz benim için önemli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Sayfayı Paylaş