gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Lazer epilasyonla İğneli arasındaki Büyük Fark

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

İğneli epilasyon kıl köklerine tek tek elektrik akımı verilerek kıl kayıpları sağlar. Bu nedenle uygulama alınacak bölgenin genişliği ve büyüklüğüne göre uzun saatler sürebilir. Meleklerim buda hem çok acı verici hemde uzun zaman alır. Lazer epilasyon herzaman daha avantajlıdır. [​IMG]

Lazer epilasyonda ise tek lazer atışı ile birçok kıl köküne ulaşarak etki eder. Güçlü soğutma sistemleri sayesinde de acı hissi çok daha azdır.

Genelde kıl köküne göre seçilecek epilasyon tipi kılı tüye ve ayva tüyüne çevirince ise yine farklı bir lazer türüne geçilir.

2. nursena94

nursena94 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Belen.Evde kullanmak için rio x60 tarayıcı lazer var.Bunu kullanmak istiyorum.Sence kesin sonuc verirmi.

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Nursenacım çok özür diliyorum sorunu çok geç gördüm. Ben Alexsandr makine kullandım ve ayva tuyu denılen safhaya geldim. İiyiki yaptırmısım dıyorum. Bu dediğiniz makinayı ise kesinlikle evde kullanmak amaçlı tavsiye etmiyorum.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kybele lazer deneyebilirsiniz

5. Birsel Asu

Birsel Asu Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Arasındaki TEK Ve BÜYÜK FARK
    İğneli Epilasyon ; Lazerin görmediği ince , zayıf ve sarı kıl köklerini yok eder...
    Lazer Epilasyon ; İğneli Epilasyon ile Yapılamayacak geniş bölgeleri (tüm bacak, tüm kol, sırt, gövde gibi) lazer epilasyon ile tamamen yok edilir. Lazerin görmediği ince , zayıf ve sarı kıl köklerini iğneli epilasyon yöntemi ile yok edilir...

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende hormon bozukluğundan kaynaklanmış tüğlenemler yü<ümde ben yaptraktım ama hormon ların düzelmesi laızmmış yoksa bi etki etmemzmiş

7. Birsel Asu

Birsel Asu Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Hormonlardan kaynaklanan tüylenme tedavisinin bitmesine yakın iğneli epilasyona başlarsın eğer kıllar aynı kalınlıkta çıkarsa lazere başlayabilirsin...

Lazer epilasyonla İğneli arasındaki Büyük Fark konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer Epilasyon Cihazlarının farkları ve üstünlükleri nelerdir?

Lazer Epilasyon Cihazlarının farkları ve üstünlükleri nelerdir?

ıpl alexandrite farkı Alexandrite lazer: Türk insanı genellikle çok koyu olmayan ten rengine ve koyu renk kıl yapısına sahiptir, bu nedenle alexandrite lazer epilasyon için en uygun yapıdadır. Alexandrite lazer derindeki kıl köküne dek ulaşarak kalıcı sonuç sağlar ve bu başarıyı sağlarken kalıcı yanık sorununa yol açmaz. Cihaz cilde 3 santimden atış yaptığından hijyen açısından sorun yaşanmaz....
  2. Lazer Epilasyon Seansları Arasındaki süre ne kadar olmalıdır?

Lazer Epilasyon Seansları Arasındaki süre ne kadar olmalıdır?

Lazer Epilasyon seansları arasındaki süre, lazer epilasyon uygulanan kişinin cilt ve kıl tipi özelliklerine bağlı olarak fark göstermekle birlikte, kılların çıkma süreleri, kılın bulunduğu bölgeye göre de değişiklik gösterir. Lazer uygulanan bölgedeki kılların genellikle yüzde 15 - 30 kadarı seans esnasında etkilenir ve sonrasında dökülür . Ancak dökülen bu kılların yüzde 10-15 i anojen...
  3. İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

epilasyon Lazer, iğneli lazer, lazer epilasyonu hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. İğneli lazer operasyonu hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızda hanımlar. İğneli Epilasyon(elektroliz epilasyon) Yöntemin esası ucunda ince bir iğne bulunan kablo ile kıl köküne düşük dozda elektrik vererek kıl kökü hücresini yakarak öldürmektir.Bu nedenle bu yöntem...
  4. iğneli epilasyon

iğneli epilasyon

Kızlar aranızda Cemile Ural'a iğneli epilasyona giden var mı? Varsa bana özelden kendisine ulaşabilmem için telefon numarasını yazarsanız çok sevinirim. Ya da memnun kaldığınız bir başka yeri de önerebilirsiniz İstanbul'da. Şimdiden teşekkürler :)
  5. İğneli epilasyon mu lazer mi?

İğneli epilasyon mu lazer mi?

Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı. Deneyimleriniz benim için önemli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Sayfayı Paylaş