lazer lekesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında filizcann tarafından paylaşıldı.

 1. filizcann

  filizcann Forum Okuru

  mrb bacağımdaki kılcal damarlara 2 sene önce lazer uygulaması yapıldı ve lazer ışınıyla atış yapılan heryer yandı şuan koyu kahverenginde nasıl geçirebilirim teşekkürler
   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
lazer lekesi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tereyağı lekesi

  Kumaşlardaki tereyağı lekeleri, sabunlu suda kaynatılarak çıkarılır. Eğer leke kağıt üzerindeyse, biraz ıslatıp üzerine un serperek kurumaya bırakmak lazımdır. Daha sonra fırçayla temizlenir.
 2. Çay lekesi

  Çayla lekelenen bir kumaşı temizlemenin en iyi yolu, hiç vakit geçirmeden üzerine kaynar su dökmektir. Bazı kaynaklar limon kolonyasının da çay lekesini çıkarmada yararlı olacağını kaydediyor. Hemen temizlenmeyen bal lekelerini çıkarmak da zordur. Ama leke olur olmaz hemen ılık suyla yıkanır ve durulanırsa lekeden eser kalmaz.
 3. Deri lekesi...

  Deride görülen esmer lekelere “Karaciğer lekeleri”, beyaz lekelere de “Vitligo” adı verilir. Bunlar merhem veya kremlerle gizlenebilir.
 4. Mongol lekesi

  mongol lekesi bebeğimin poposu mor moğol lekesi bebek poposunda morluk mogol Mongol Lekesi Nedir? Adını sanını duymamıştım taki birgün arkadasımın bebeğinin altını değiştirene kadar. Ya bakıyorum mor mor lekeler.. Allah var yukarda kendi kendime dedim acaba poposuna ve sırtına vuruyorlarda mı böyle olduki diye... Dayanamadım ve arkadaşıma sordum bunların nasıl oluştugunu... Arkadaşımda...
 5. oje lekesi

  arkadaşlar oje sürerken fırçası en sevdiğim kaprimin üstüne düştü hemen sildim ama lekesi çıkmadı nasıl çıkartabilirim? ayrıca unutmadan söyliyim oje koyu renkli değildi.

Sayfayı Paylaş