gebe
  1. lipoliz

lipoliz Forum Okuru

lazer lipoliz fiyatlarını bilen varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında lipoliz tarafından paylaşıldı.

selm hanımlar lazer lipoliz fiyatlarını bilen varsa söyleyebilirmi

lazer lipoliz fiyatlarını bilen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

merhabalar iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim bana iğneli epilasyonun nasıl yapıldığını etkilerini ve fiyatları hakkın da bilgi verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler
  2. ssk burun estetiği fiyatlarını bilen varmı

ssk burun estetiği fiyatlarını bilen varmı

selam burnumda kemik eğriliği var sosyal güvencem ssk olduğu için bu hastanede ameliyat olmayı düşünüyorum bilmek istediğim ssk da burun estetiği ameliyatı fiyatları nı bilen varsa beni bilgilendirebilirmi acaba aranızda ssk da burun estetik ameliyatı olanlar nasıl memnun kaldınızmı
  3. bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı

bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı

selamlar doğum sonrası iznim artık bitmek üzere bebeğim çok küçük olduğu için şu an kreş yerine bakıcı düşünüyorum ama fiyatları hakkında bir bilgim yok aranızda bebek bakıcılarının fiyatları hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi tam ve yarım gün ücretleri ne kadar fark ediyor
  4. Lazer lipoliz ile alınan  yağlar yeniden oluşuyor mu?

Lazer lipoliz ile alınan yağlar yeniden oluşuyor mu?

Diğer yağ alma yöntemlerine göre birçok avantaj sunan lazer lipoliz ile yağ aldırma yöntemi, vücudun her yerindeki lokalize yağların giderilmesi için tasarlanmıştır. Amerikan FDA onaylı lazer cihazları son derece güvenli bir şekilde etkili ve yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.Yağ hücreleri 1 milimetre çapındaki iğnelerle parçalanarak vücut tarafından emilip kendiliğinden yok olması sağlanır....
  5. Lipoliz ile bölgesel incelme sağlayan varmı?

Lipoliz ile bölgesel incelme sağlayan varmı?

Lipoliz, bölgesel fazlalıkların doğal yollarla atımını sağlayan, soyadan elde edilen PPC (fosfaditilkolin) maddesinin lipoliz iğnesi marifetiyle deri altına enjekte edilmesine dayanan etkin bir tedavi yöntemidir. Liposuction ameliyatlarına göre cerrahi olmaması, maliyetinin az olması, yan etkisinin bulunmaması, gündelik yaşama dönme süresinin kısalığı gibi nedenler lipoliz uygulamalarını daha...

Sayfayı Paylaş