gebe
  1. d1994c

d1994c Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Lazer yardımııı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında d1994c tarafından paylaşıldı.

Merhaba EDIT BY BEYZA başlamayı düşünüyorum birkaç kişinin iyi yorumunu gördüm ama tam emin olamadım orada yaptıran başka birileri var mı acaba yorum alabilir miyim?:( Mekan adresi ismi vermeyin

Lazer yardımııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazerle Tedavi...

Lazerle Tedavi...

Cilt Gençleştirme : Lazer ile cilt gençleştirme bu alandaki diğer yöntemlerden birçok noktada daha avantajlıdır. Bunlar arasında uygulamadaki hassasiyet, hiç veya çok az kanama olması, sayılabilir. Ancak yine de lazer ile cilt yenilemesi istisnasız herkes için geçerli bir yöntem değildir. Bazı vakalarda dermabrazyon ve kimyasal peeling gibi alternatif bir yöntem bugün dahi daha iyi bir seçim...
  2. lazer lekesi

lazer lekesi

mrb bacağımdaki kılcal damarlara 2 sene önce lazer uygulaması yapıldı ve lazer ışınıyla atış yapılan heryer yandı şuan koyu kahverenginde nasıl geçirebilirim teşekkürler
  3. Lazerin Bulunuşu, Lazeri Kim Buldu

Lazerin Bulunuşu, Lazeri Kim Buldu

Lazerin Bulunuşu, Lazeri Kim Buldu acaba bilenler yazarsa ve bilgi verirse sevinirim.
  4. alexandrite lazer

alexandrite lazer

merhaba hanımlar ağdadan kurtulup artık bende lazere başlamak istiyorum bununla ilgili araştırma yapıyorum alexandrite lazer varmış nasıl etkilimi yaptıran varmı aranızda bide fiyatlarını merak ediyorum aslında çok fazla tüylü sayılmam ama yinede daha pürüzsüz olmak ve uzun süre tüysüz kalmak için lazer yaptırmak istiyorum yaptıranlar acı oluyormu nlarıda yazarsa sevinirim
  5. adana lazer epilasyon merkezleri

adana lazer epilasyon merkezleri

selam melekler adanada oturuyorum bana adanadaki lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi ve önerileri paylaşırmısınız adanada oturanlar hangi lazer epilasyon merkezine gidiyorsunuz tavsiye edermisiniz

Sayfayı Paylaş