gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lazerle göz ameliyatı olan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selamlar 3 derece miyop ve yıllardır gözlük kullanmak zorunda olan biriyim son zamanlarda lazerle göz ameliyatı yaptırmayı iyice kafama koydum artık gözlük kullanmak istemiyorum çünkü çok sıkıldım aranızda lazerle göz ameliyatı olan ve sonuçlarını olumlu alanlar oldumu biraz tereddüt ediyorum da

2. Rainbow85

Rainbow85 Forum Okuru

Geçen sene kış ayında gözlükten sıkıldığımın farkına varıp ameliyat olmaya karar verdim.Uzun araştırmalardan sonra Kudret göz hastahanesinde ameliyatımı oldum.Şimdilerde hiç gözlük kullanmamanın keyfini çıkarıyorum.

lazerle göz ameliyatı olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer göz ameliyatı fiyatları

Lazer göz ameliyatı fiyatları

2014 lazer göz ameliyatı fiyatları,lazerle göz ameliyatını ssk karşılıyormu,lazeler göz ameliytı nasıl yapılır,lazer göz ameliyatı hakkında bilgiler Son zamanlarda artan teknolojiyle beraber göz sağlığımızda tehlikeye giriyor. Özellikle bilgisayarın hayatımıza girmesinin ardından yakın mesafeden uzun süre maruz kaldığımız ışınlar Gözlerimizin yapısını bozarak görme bozukluğu yapıyor....
  2. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi
  3. Lazerle sivilce izi tedavisi olan varmı?

Lazerle sivilce izi tedavisi olan varmı?

Sivilce izleri pekçok birey için ciddi bir sorun olmaktadır. Genelde pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen bu kimseler için, sivilcelerin ciltte yaratmış olduğu çukurluklar ve izler önemli bir psikolojik stres faktörü haline gelmektedir. Kliniğime sivilce izi problemi ile başvuran hastalarımın neredeyse hepsi bu izlerden kurtulmak için çok şeyler denediklerini ve pekçok hekime başvurduklarını...
  4. Lazerle hemoroid ameliyatı olan varmı?

Lazerle hemoroid ameliyatı olan varmı?

En sık görülen makat hastalarından birisi halk arasında basur olarak bilinen hemoroid hastalığıdır. Hastalığın iç ve dış olmak üzere iki tipi ve iç olanların 1.-2.-3.-4. olmak üzere 4 derecesi vardır. Utangaçlık, ihmalkarlık sonucu tedavi ertelenirse 1.derece olan hastalık zamanla ilerler ve 4.derece olur. Bir anlamda ışıkla tedavi olarakda bilinen lazer yüksek ısı taşıyan ışık basur memesine...
  5. Göze Lazer Nasıl Uygulanır?

Göze Lazer Nasıl Uygulanır?

Retraktif cerrahi olarak bilinen bu alan hastaların kornea (gözün saydam tabakası) tabakalarının şeklini değiştirerek görme rahatsızlıklarının giderilmesi işlemidir. Lazerin birkaç yöntemi vardır ve Türkiye’de uygulanan yöntemler arasından en bilineni de excimer lazer olarak bilinen uygulamadır. Lazer teknolojisi göz hastalıklarının tedavisinde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Farklı göz...

Sayfayı Paylaş