gebe
  1. mutsuz bayan

mutsuz bayan Forum Okuru

lazerle leke tedavisi yaptıran varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında mutsuz bayan tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar aranızda lazerle leke tedavisi yapıp memnun kalan varsa deneyimlerini benimle paylaşırmı acaba yüzümde hamilelikte oluşan lekelerim var doğumdan sonrada geçmedi bu lekelere faydası oluyormu lazerin sizden cevap bekliyorum yorumlara bakarak bende lazerle leke tedavisine başlıcam

lazerle leke tedavisi yaptıran varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke tedavisinde Peeling ve Lazer Tedavisi Karşılaştırması

Leke tedavisinde Peeling ve Lazer Tedavisi Karşılaştırması

leke tedavisi, leke tedavisinde peeling, leke tedavisinde lazer Sevgili melekler, gerek güneşten gerek diğer dış etkenlerden dolayı yüzde oluşan lekeler son drecee can sıkıcıdır. Bu lekelerin ortaya çıkış sebepleri, yoğunlukları ve derinlikleri farklı olduğundan buna bağlı olarak da tedavilerinde farklılıklar görülebiliyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayşe Özboya, cilt lekelerinin tedavisinde...
  2. yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

yüzüne lazer epilasyon yaptıran varmı

selam hanımlar yüzüne lazer epilasyon yaptıran varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa sevinirim yan etkileri varmı bazıları yüze lazer epilasyon yaptırmanın zararlı olduğunu söylüyor benimde yüzümde biraz tüylenme oldu ve bu durum canımı sıkıyor eğer gelen yorumlar olumlu olursa bende yüzüme lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum
  3. tüm vücut lazer yaptıran varmı

tüm vücut lazer yaptıran varmı

selam hanımlar aranızda tüm vücuduna lazer epilasyon yaptıran varsa merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı bide sormak istediğim tüm vücut lazerde paketmi seans mı daha iyi oluyor
  4. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi
  5. Evde lazer epilasyon yaptıran varmı?

Evde lazer epilasyon yaptıran varmı?

evde lazer epilasyon nasıl yapılır,evde lazer epilasyon yaptıranlar,ev tipi lazer epilasyon,ipl nedir,ipl nasıl yapılır,ev tipi lazer epilasyon hakkında bilgiler Evde lazer epilasyon yapmak, ipl yöntemi ile gerçekleşmektedir. İpl’nin açılımı yoğun ışık demetidir. Bu yöntemle, yoğun olarak verilen ışık demeti sayesinde, kıl kökleriniz nazik bir biçimde yakılarak, lazer epilasyon işlemi...

Sayfayı Paylaş