gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Lc waikiki sonbahar/kış kataloğu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

lcw katalog lc waikiki katalog lc waikiki 2011 kış kataloğu 2011
    Maddi düzeyi ne olursa olsun bir çok vatandaşa hitap eden LC Waikiki, zengin ürün yelpazesinde ki çeşitliliği ile bir çok kişinin ilk seçimini yaptığı ilk markalardan birisi. LCW 2011 yılında da her yaştan bayana uygun rengarenk ürünleriyle mağazalarını süslemeye devam ediyor. Özellikle sonbaharda bayanların seçim yapmakta zorlanacağı yeni trend bir çok kıyafeti mağazalarında müşterilerine sunmakta. Modayı ve her zaman çeşitli giyinmeyi seven bayanlar, LCW’nin hem sportif hem de klasik giysi modellerinden yararlanabilirler. LC Waikiki, sonbaharda olduğumuz bu aylarda şıklığı seven bayanlar için birbirinden güzel ve uygun fiyatlardaki ürünleri, 2011 kataloğunda barındırmakta. Ben şimdi melişler tüm bayanlar için bu katalogdaki ürünlerin bazılarını paylaşmak istiyorum. [​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm cokk güzelll modeller var cok begendimm tşklerrr cicim.....

3. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    ellerine ve gönlüne sağlık canım çok güzel

Lc waikiki sonbahar/kış kataloğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lc waikiki

lc waikiki

lcw waikiki lcw hamile hamile giyim kıyafetleri lc waikiki kıyafetleri öncellikle satış elemanlarından şikayetçiyim kabalar, saygısızlar , ikinci olarak özellikle tshirtlerinden şikayetçiyim etek kısımlarında küçük delikler oluşuyor:nono::nono:
  2. LC Waikiki 2009 Kış Bayan Koleksiyonu (Klasik)

LC Waikiki 2009 Kış Bayan Koleksiyonu (Klasik)

lcw waikiki ürünleri lc waikiki ürünleri lcw kış sezonu lc kış sezonu 2009
  3. Lc Waikiki 2010 Sonbahar Kış Klasik Kadın Modası

Lc Waikiki 2010 Sonbahar Kış Klasik Kadın Modası

lw waikiki lcw sonbahar kış koleksiyonu lc waikiki sonbahar kış lc koleksiyonu lcw Modern kadının çizgisini yine modern çizgilerle birleştiren LC Waikiki son derece güzel tasarımlarla hanımların karşısına çıkıyor Sonbahar/kış koleksiyonunda birçok zarif ve modern çizgilere yer veren Waikiki kalitesi ve şıklığını yine konuşturmuş şimdi modellere birlikte bir göz atalım
  4. LC Waikiki Kış Çocuk Koleksiyonu

LC Waikiki Kış Çocuk Koleksiyonu

LC Waikiki Kış Çocuk Koleksiyonu modellerinede yer verirseniz sitenizde çok sevinirim. bu sezon sonu indirimlerini takip ediyorum ama modelleride görmem lazım:)
  5. 2012 LC Waikiki Kış Çocuk Giyim

2012 LC Waikiki Kış Çocuk Giyim

2012 LC Waikiki Kış Çocuk Giyim LC Waikiki Kış Çocuk Giyim Koleksiyonu LC Waikiki Kış Çocuk Koleksiyonu Merhaba Sevgili Melek'ler, her yerde sezon sonu indirimleri başalmışken sizlere bu indirimleri kaçırmayın ve önümüzde ki kışıda düşünerek güzel bir alışveriş yapın diyorum ve LC Waikiki Kış Çocuk Koleksiyonunu sizlerle paylaşıyorum :)

Sayfayı Paylaş