gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

LC Waikiki'den harika bayan elbiseler 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

LC Waikiki, 2012 yılının modasına uygun şekillerde ürettiği en yeni bayan elbise modelleri ile yine canlı renklere sahip olan yeni elbise modellerini ortaya çıkartmış. Katılacağınız davetlerinizde veya günlük yaşam içerisinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz LC Waikiki bayan elbise modellerini çok beğeneceksiniz diye düşünerek, sizler için seçtiğim birkaç modeli sunmak istiyorum meleklerim... [​IMG]

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Normalde lcwiden pek bişey almak istemem çünkü herkesin üzerinde görünce sinir oluyorum :D:D bi mekana yada bir yere gidiyosunuz aynı sizin gibi giyinimiş biri ile karşılaşıyosunuz ıyyy :D:D hiç benlik değil aama güzel elbiseler varmış bir ara uğramalıyım lcwiye :D:D

şimall bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Güzel modeller var ama bazıları hani şu yaşlı bayanların eskiden giydiği elbiselere benziyo fistan mıydı ne onlar gibi bi kaçı :D:D

Ama mini siyahları sevdim :)

LC Waikiki'den harika bayan elbiseler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LC Waikiki Yaz Sezonu Bayan Elbiseleri 2009

LC Waikiki Yaz Sezonu Bayan Elbiseleri 2009

lc waikiki elbise lcw lc waikiki elbise modelleri lcw modelleri yaz sezonu bayan elbiseleri 2009 Seçkin giyim markalarından LC Waikiki den bayanlar için yazlık giysi modelleri
  2. LC Waikiki'den Okul Koleksiyonu

LC Waikiki'den Okul Koleksiyonu

lc waikiki lcw okul kıyafetleri lc waikiki okul çantaları lcw çantaları çantası 2009-2010 Eğitim Öğretim sezonunun başlamasına çok az bir zaman kaldı...Çocukların formaları, önlükleri, hırkaları, ayakkabıları derken baya masrafa giricez... Ama Lc Waikiki her sene olduğu gibi bu senede okul sezonunu düşünmüş ve uygun fiyatlarlarla kaliteli ürünleri velilerin beğenisine sunmuş :tik: LC...
  3. Lc waikiki'den hamile annelerimize özel modeller

Lc waikiki'den hamile annelerimize özel modeller

lcw hamile kıyafetleri 2011 kış lc waikiki 2011 hamile lc waikiki kıyafetleri Lc waikiki' den anne adaylarımız için özel hamile kıyafetleri.Gayet rahat bir tarza sahip olan bu modeller anne adaylarımızı daha şık gösterecek...
  4. Harika bayan çizme modelleri 2012

Harika bayan çizme modelleri 2012

2012 yılının modasına uygun şekillerde üretilen harika bayan çizme modelleri, rengarenk yapıları ile dikkat çekiyor. Birbirinden güzel modellere sahip olan 2012 bayan çizme modelleri, soğuk kış günlerinde en büyük yardımcınız olabilirler. Bu bot modellerinden satın almak istiyorsanız BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.
  5. Kokteyl Elbiseleri 2012 Harika Modeller

Kokteyl Elbiseleri 2012 Harika Modeller

kokteyl elbiseleri 2012 gece kıyafetleri abiye elbiseler Siz bu elbiselerin kokteyl elbisesi olarak lanse edildiklerine bakmayın melekler :) Bizim kültürümüzde pek fazla kokteyl falan yoktur. O yüzden sizlerle paylaşacağımız bu birbirinden şahane TERANI imzalı gece kıyafetlerini ağırlığına uygun olarak katıldığınız davetlerde giyebilir ve gözalıcı görünebilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş