LC Waikiki'den Okul Koleksiyonu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
LC Waikiki'den Okul Koleksiyonu
lc waikiki lcw okul kıyafetleri lc waikiki okul çantaları lcw çantaları çantası
2009-2010 Eğitim Öğretim sezonunun başlamasına çok az bir zaman kaldı...Çocukların formaları, önlükleri, hırkaları, ayakkabıları derken baya masrafa giricez... Ama Lc Waikiki her sene olduğu gibi bu senede okul sezonunu düşünmüş ve uygun fiyatlarlarla kaliteli ürünleri velilerin beğenisine sunmuş :tik:

lcw-okul-koleksiyonu-9745.jpg

LC Waikiki, 2009 yeni öğretim yılı için hazırladığı okul koleksiyonu ile okul alışverişlerinin önemli adreslerinden biri olacağa benziyor.

LC Waikiki, çocukların okul hazırlıklarına yeni okul koleksiyonuyla katılıyor. Koleksiyonda giyimden aksesuar ve ayakkabıya uzanan adeta bir okul gardrobu var.

LC Waikiki ile okullu çocuklar, okul gömlekleri ve pantolonları, okul eşofmanları, okul çantaları, deri ayakkabılar, spor ayakkabıları, bodyler ve tişörtler ile yeni okul dönemine başlangıç yapmaya hazır olacaklar.

Hem okulda hem de günlük hayatta kızların rahatça giyebileceği kısa ve uzun kol gömlekler, triko hırkalar, lastiği ayarlı pantolonlar, eşofman takımlar, yağmurluklar, polo yaka pike tişörtler ve bisiklet yaka örme tişörtler yeni sezonda oldukça iddialı. Okul koleksiyonunda erkek çocuklar için ise; kısa ve uzun kol gömlekler, pamuklu hırka, süveter ve kazaklar, lacivert, gri ve antrasit renklerinde pantolonlar, ayarlanabilir lastikli pantolonlar, rüzgarlık tarzı astarsız yağmurluklar, örme pantolon ve hırkalar, polo yaka tişörtler bulunuyor.

LC Waikiki okul koleksiyonu cazip fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

lcw-okul-koleksiyonu1-1965.jpg

Kızların okul gardırobu

Kısa kollu body- 9,90 TL
Uzun kollu body – 12.90 TL
Dokuma pantolon – 24.90 TL
Dokuma mont- 34.90 TL
Uzun kollu gömlek – 12.90 TL
Kısa kollu gömlek – 10.90 TL
Eşofman takım – 39.90 TL
Okul çantası – 24.90 TL’den başlayan fiyatlarla

Erkeklerin okul gardırobu

Kısa kollu tişört- 9,90 TL
Dokuma pantolon – 22.90 TL
Gömlek – 12.90 TL
Hırka – 24.90 TL
Kazak – 19.90 TL
Süveter – 16.90 TL
Okul ayakkabısı – 29.90 TL’den başlayan fiyatlarla

2. resimdeki kızın üstündeki hırka çok hoşuma gitti. Tam benim tarzım. Bu güzel bilgiler için bolca teşekkürler.. (=

Geri