gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

LCD Soundsystem - Sound of Silver

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

LCD Soundsystem - Sound of Silver

Müzik üzerine biraz pişkin kişilikler kulak versin şimdi bakalım. Bu da yılın en entellektüel albümlerinden birisi diyebilirim. Yani müzik konusunda ben şu grubu bilirim diye konuşmalara giren birisi iseniz ve eğer bu albümü daha duymadıysanız, yıkılın karşımdan öyleyse! Çünkü James Murphy hem kabartılı müziğiyle hem sade kişiliğiyle bence son zamanların en önemli sanatçılarından birisi. Sound Of Silver ise yılın en iyi elekronik kayıtlarından birisi.

LCD Soundsystem - Sound of Silver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LCD ile ilgilenenler

LCD ile ilgilenenler

Ben Grundig Monaco LCD'yi beğeniyorum melekler. 82 Ekran HDReady, çok güzel bir televizyon. Başka markalar düşünmüştük ama özellikleri itibarıyle ve görüntü kalitesi açısından da çok beğendik.
  2. Klas Silver Takı Setleri

Klas Silver Takı Setleri

2012 sezon, klas silver, bujuteri, bayan takı, modelleri, kolye takımlarını buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu takı setlerine bayılacaksınız. Bence harika görünüyorlar..
  3. Klas Silver Kolye Modelleri

Klas Silver Kolye Modelleri

2012 sezon, klas silver, bujuteri, bayan takı, modelleri, kolye takımlarını buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu kolyeleri sizler için seçtim. Bakalım beğenecekmisiniz; Klas Silver Takı setleri için; http://www.meleklermekani.com/taki-ve-taki-tasarim/196309-klas-silver-taki-setleri.html#post722386
  4. LCD ekranın  zararaları LCD ekrandan uzak durun!

LCD ekranın zararaları LCD ekrandan uzak durun!

bu konu;telavizyon ekranlarının zararları,LCD ekranın zararları hakkında bilgiler vermektedir Televizyon aileler için kültür kaynağı görevini görür.Aileyi bir araya toplayarak aralarında yeni ortak ilgilerin doğmasını sağlar. Çocukları düşünmeye teşvik ederek,hayal güçlerinin gelişmesini sağlar,çocuğun kelime hazinesini genişletir.Tabiki sistemli,amaçlı kullanıldığı taktirde... Son günlerde...
  5. LCD Ekranlar Nasıl Temizlenmeli?

LCD Ekranlar Nasıl Temizlenmeli?

lcd ekran temizliği lcd ekran nasıl temizlenir Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerde ve ofislerde artık lcd ekranlar kullanılmaya başladı. Televizyonlarda ya da bilgisayarlarda kullanılan lcd ekranlar hassas olmaları sebebiyle temizlenmelerine de ayrıca özen gösterilmesi gerekiyor. LCD ekranların temizliğinde kullanılacak özel sıvı temizleyiciler, mikrofiber...

Sayfayı Paylaş