gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Le Caprice

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

taksim kapris cafe kapris cafe taksim kafe telefon 0212 245 91 31 - 32 - 33
    Yer : Beyoğlu

Adres : Firuzağa mah. Hayriye Sokak No: 16 Galatasaray-Beyoğlu

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : VAR

Web : index
    Fransız Sokağı`ndaki "Le Caprice", Fransız restoran cafe ve bar Fransız mutfağını tipik Akdeniz yemeklerinin de örnekleri ile hizmet sunuyor.

Le Caprice konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Le Le Le

Sezen Aksu - Le Le Le

Gözümün içine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Le le le le le le le le laaa... Le le le...
  2. Yavuz Bingöl - Vay Le Le

Yavuz Bingöl - Vay Le Le

vay lele vay lele bir kırmızı gül olup ellerime vay le le çürütürüm bedenini vay le le Ben bu aşkın garibiyim Ne ağlayıp ne de güldüm vay le le Bir kalbim var onu bildir O da aşkın kulu mudur vay le le Bir çiçektim bittim gittim Sanki gökyüzünde yittim vay le le Bu da dünya yalanıdır vay le le
  3. Caprice Thermal Palace

Caprice Thermal Palace

capris plas capris palas didim kapris termal otel kapris otel didim termal Oda ve Yatak Sayısı : 309 Oda, 30 Aile odası, 80 apart oda, 5 engelli odası, 3 suit oda ve 3 kral dairesi bulunmaktadır. Odalarda : Telefon, Duş ve Tuvalet, Banyo, Banyoda Telefon, Saç Kurutucu, Minibar, Uyandırma...
  4. Le Chance

Le Chance

0212 244 21 61 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Cezayir Sokak No: 10 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TL Kredi Kartı : Geçmiyor Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki Le Chance, Fransanın sokakla iç içe ve şehrin hareketliliği ve yaşam akışına ayak uydurmuş olan Bistro kültürüne uyumluluk içinde tasarlanmıştır. Dekoratif olarak canlı, sıcaklığı...
  5. ''caprice termal palace''

''caprice termal palace''

mrb kızlar capris hakkında bilgi edinmek istiyorum gidip görenler veya duyanlar yazarlarsa sevinirim ii günlerr :grouphug:

Sayfayı Paylaş