gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Le Chapeau D’Ertekin

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

le chapeau d ertekin ertekin kalamış bar kalamış bar Tipi Bar & Cafe - Adresi Münir Nurettin Selçuk Cad. Amiral Fahri Korutürk Yat Limanı Kalamış
    - Bölge Fenerbahçe
    - Şehir İstanbul
    - Telefon 0 216 348 96 66

Ortaköy Café Des Theatres’in sahibi Ertekin Dinçay nam-ı diğer Şapka Ertekin, Kalamış Marina’da Le Chapeau D’Ertekin isimli yazlık mekanını verdiği özel bir davetle açtı.
    Davete Ertekin Dinçay’ın en yakın arkadaşı Rahmi Koç başta olmak üzere birçok değerli misafir katıldı.
    İlk olarak 2002 yılında açılan Le Chapeau D’Ertekin Café/Bar’ın bu yaz menüsünde ızgaralar, salatalar ve özellikle başlangıçlar farklı ve lezzetli.
    Hazırlanan özel kokteyllerin eşlik ettiği akşamüstü sohbet keyiflerini kaçırmamanızı öneririz.

Le Chapeau D’Ertekin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Le Le Le

Sezen Aksu - Le Le Le

Gözümün içine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Le le le le le le le le laaa... Le le le...
  2. Yavuz Bingöl - Vay Le Le

Yavuz Bingöl - Vay Le Le

vay lele vay lele bir kırmızı gül olup ellerime vay le le çürütürüm bedenini vay le le Ben bu aşkın garibiyim Ne ağlayıp ne de güldüm vay le le Bir kalbim var onu bildir O da aşkın kulu mudur vay le le Bir çiçektim bittim gittim Sanki gökyüzünde yittim vay le le Bu da dünya yalanıdır vay le le
  3. Le- Erkek İsimleri

Le- Erkek İsimleri

levin ismi levin isminin anlamı isim anlami isim anlami Lebib: zeki, akıllı Ledün: tanrı katı Lefif: durulmuş, sarılmış Lehatin: şans, talih Lemi: parlak, parıldayan Levend: osmanlı donanmasında vazifeli asker denizci eskiden venedikliler' in şark memleketlerinden maaşla toplandıkları denizciler yakışıklı, boylu poslu kimse atak, gözü pek, hareketli ve çevik Levent: eski deniz erlerine...
  4. Le Caprice

Le Caprice

taksim kapris cafe kapris cafe taksim kafe telefon 0212 245 91 31 - 32 - 33 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Hayriye Sokak No: 16 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki "Le Caprice", Fransız restoran cafe ve bar Fransız mutfağını tipik Akdeniz yemeklerinin de örnekleri ile hizmet...
  5. Le Chance

Le Chance

0212 244 21 61 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Cezayir Sokak No: 10 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TL Kredi Kartı : Geçmiyor Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki Le Chance, Fransanın sokakla iç içe ve şehrin hareketliliği ve yaşam akışına ayak uydurmuş olan Bistro kültürüne uyumluluk içinde tasarlanmıştır. Dekoratif olarak canlı, sıcaklığı...

Sayfayı Paylaş