gebe
  1. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

leb demeden leblebiyi anlamak

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında DєRiи яocк tarafından paylaşıldı.

şimdi kızlar söyle ben bir kelimenin 2 harfini vericem sizde onu söylüyüceksiniz böyle gidicek mesela:eek:t.. otomobil anladınızmı

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben anladım baslıyorum o zaman :D
    mo....

3. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MONTAJ
    canim sikiliyo bide benden olsun
    BA

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ri mi hahaha
    ritim diyelim :D

pat :D

6. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    patates hic sevmem

hadi bunuda bilin bakalim
    x

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

leb demeden leblebiyi anlamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beethoven'ı Anlamak!

Beethoven'ı Anlamak!

Geçenlerde bu filmi izlemiştim televizyonda. Ludwing Van Beethoven'ı ilk olarak saçma bir okul kitabından dumuştum. Ancak bedensel özrü ve yaptıkları, orada pek de güzel anlatmasa da inanılmaz şekilde hoşuma gitmişti. Daha kapsamlı ilgilenmeye başladım sonra, biraz da dinlemeye. Kesinlikle onu dinlemek, müziğini hissetmek mükemmel bir şey. Kendisi yeteneği için şöyle der: "Tanrı insanlara...
  2. Birbirimizi Anlamak

Birbirimizi Anlamak

BİRBİRİMİZİ NEDEN ANLAYAMIYORUZ ? … Bu sorunun kolay anlaşılır bir yanıtı vardır: Herkesin yanıtı var, kimsenin sorusu yok. Çevremize baktığımız zaman görürüz ki, herkes bir başkasına bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama hiç kimse öğrenmek için soru sormuyor. ‘Anlaşılma’ konusundaki en yaygın yakınma ‘kendimizin anlaşılmadığı’dır, ama bizim başkasını anlamamız konusundaki yaygın tutum, ‘onu...
  3. Reikiyi Anlamak

Reikiyi Anlamak

Yaşam enerjisi vücudumuzdaki organları ve hücreleri besleyerek, onların hayati fonksiyonları yapmaları için destekler. Olumsuz düşünceler ve korkular oluştuğunda bu durumun negatif yansıması önce aura bedenimizde oluşur. Rahatsızlıklar bedene girmeden önce bize uyarılar yapar, çeşitli ufak tefek ağrılarla. Bizden istediği fiziksel bedende hastalık oluşmadan önce korkularımızı ve olumsuz...
  4. Anlamak-Algılamak

Anlamak-Algılamak

anlamak ve algılamak . "....Önemli bir toplantıda cep telefonuyla bağıra bağıra konuşan bir kişi garibinize gidiyorsa, paradigmanızı değiştirmeden onu değerlendirdiğiniz için, siz yanılıyorsunuzdur. Örneğin trende giderken, bir baba, 3 evladıyla oturup, sürekli ağlayan çocuklarına hiç, susun, demeden yolculuğa devam ettiğinde ; siz ona ne gamsız adam, diyebilirsiniz....
  5. aşkı anlamak..

aşkı anlamak..

Bir zamanlar, bütün duygu ve kavramların üzrinde yaşadıgı bir ada varmış. Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm digerleri... Aşk da dahil. Birgün, adanın sulara gömülmekte oldugu haberi gelmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar. Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş. Çünkü mümkün ol...an en son... ana kadar beklemek istemiş. Ada neredeyse batmak üzereyken, Aşk başka...

Sayfayı Paylaş