gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Leblebi

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eşler arasındaki muhabbete, sevgi ve yakınlığa delalet eder.Rüyada leblebi yenmesi, karaciğer ve siroz hastalığı kabul edilir. Rüyada leblebi görmek iyi olmayan bir işten gelen paradır. Leblebi yiyen bir kişi bir borcu ödemeye mecbur olacak demektir. Leblebi aldığını gören bir kimse birine kefil olacaktır. Leblebi kavurduğunu görmek i başkalarının yüzünden borca girmek demektir. Rüyada leblebi yenmesi, karaciğer ve siroz hastalığı kabul edilir. Geldiği gibi gidecek, pek hayırı dokunmayacak paradır.Rüyada leblebi görmek veya yemek, karaciger yada siroz hastaligi gibi bir maraza yakalanacagina isarettir.Rüyada leblebi pek de hayırlı olmayan paradır. Leblebi yiyen bir borcu ödemek zorunda kalacaktır. Leblebi alan birine kefil olacaktır. Leblebi kavurduğunu görende başkalarının yüzünden borca girer.Rüyada leblebi pek de hayırlı olmayan paradır. Leblebi yiyen bir borcu ödemek zorunda kalacaktır. Leblebi alan birine kefil olacaktır. Leblebi kavurduğunu görende başkalarının yüzünden borca girer.

Leblebi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Söylenmese de olurdu Ama şimdi söylemek Söylemek istiyorum Belki kalbin kırılır Gözyaşına boğulursun Gözyaşını sakla Ben ölürsem ağla Bunu senle hiç Hiç konuşmadık biz Tek tanığım sen Tek çarem sendin Beni anlamak istemez miydin Bu acıyı ben tam yüz sene taşıdım İçimdeki bu acıyla hamal gibi yaşadım Şimdi bana sarıl Sadece sarıl Ve lütfen artık beni dinle Lanet olası bir gündü...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Leblebi

Mahsun Kırmızıgül - Leblebi

çok güzelsin bunu inkar edemem Çok kiskancim gözün oynar çekemem Senin isin belli olmaz sevdigim Sagin oynar solun oynar bilemem Için baska disin baska bilemem Leb demeden leblebiyi anlarsin Mahsun yüzün gören derki çok safsin Halbuki sen tiryakilerden kurnazsin Beni böyle dertten derde salarsin Nere gitsen hemen orda biterem Kem gözlerden seni alip çekerem Her telden çalip oynarsin...
  3. Beyaz Leblebi Zayıflatıyor!

Beyaz Leblebi Zayıflatıyor!

beyaz leblebinin faydaları ve zararları Beyaz leblebi, beyaz leblebi faydaları, zararları, neden tüketiriz, kuruyemişler, nasıl zayıflatır konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Kuruyemişlerin faydaları saymakla bitmez melekler. Ama beyaz leblebi zayıflamak adına oldukça önemli bir rol oynuyormuş. Badem: Beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Böbrek ,mesane ve tenasül...
  4. Leblebi Şekerleriyle Süslü Nefis Bir Pasta !

Leblebi Şekerleriyle Süslü Nefis Bir Pasta !

Bu konu; leblebi şekerli pasta tarifi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şöyle çocukluğunuza dönseniz ve leblebi şekeri yediğiniz günleri bir hatırlasanız diyoruz :) Kimbilir belki de çocuğunuz da sizin gibi bir leblebi şekeri tutkunu. Eğer öyleyse hem sizin hem de çocuğunuzun hoşuna gidecek bir pasta tarifi ile sizlerleyiz. Leblebi şekerli pasta :) İşte malzemeler ve...
  5. Leblebi Anne Sütünü Arttırıyor!

Leblebi Anne Sütünü Arttırıyor!

leblebi anne sütünü arttırır mı leblebinin faydaları Sevgili melekler, özellikle yeni bebek sahibi olan kadınlar bebeklerine yeterli miktarda süt vermek için uğraşır dururlar. Kimisinin sütü bolken, kimisi bu konuda yeterince şanslı olmayabilir. Ancak tüketilen gıdalara dikkat edildiği takdirde anne sütü arttırılabilir. Mesela yapılan araştırmalar leblebinin anne sütünü arttırdığını...

Sayfayı Paylaş