gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Led Tv mi Lcd mi melekler

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

led tv özellikleri fiyatları markaları lcd mi led tv mi daha iyi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melek arkadaşlarımm ben tv almayı planlıyorummm lcd alacaktım ama birde baktım led tv çıkmışş biraz baktım ama ne olduğunu tamda anlayamadımm

görüntüsü nasıl kalitesi özelliklerii falann kullanan melekler bana yardımcı olursa sevinirimm

daha öncede derin dondurucu önerisi almıştım dondurucumu aldım şükürr şimdide tv önerilerinizi bekliyorumm hangi marka iyi ve ledmi lcd mii ? hadi meleklerimmm :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar :D:D
    Led tv diyeceğim tabiki, görsellik açısından daha parlak ve daha güzel görüntyü led ile alabilirsinz. Tabiki şöyle bir durum var. Led tv ler genelde ince olarak dizayn edildiğinden dolayı sesini tam olarak iyi alamayabilirsin. Yani alışılagelmiş tv sesi olmaz led tv lerde. Lcd lerdeki ses düzeneği biraz kalın olmasından dolayı daha iyi. En iyisi test ederek bakman :D

Led Tv mi Lcd mi melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Philips 42pfp5332 Lcd Tv

Philips 42pfp5332 Lcd Tv

PHILIPS 42PFP5332 LCD TV PANEL Ekran Boyutu 42 inch (107 cm) Aspect Ratio 16:9 Widescreen Parlaklık 1500 cd/m2 Kontrast 15.000:1 TV System PAL, SECAM İzleme Açısı Sistem Panel Tepki Süresi 178 derece Pixel Plus HD XGA Plasma Panel 2 ms ÇÖZÜNÜRLÜK Aktif Çözünürlük 1024x768p PC Sinyal Algılama 1024x768 (60, 70, 75, 85Hz) Video Sinyal Uyumluluğu 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i,...
  2. Bebekler TV İzlemeli mi?

Bebekler TV İzlemeli mi?

Bebekler TV İzlemeli mi? Son zamanlarda, TV’de bebeklere yönelik kanallar veya programlar, bebeğinizi olumlu etkilediği söylenen özel DVD’ler belki de anne baba olarak sizlerin de kafasını karıştırıyor olabilir. Acaba gerçekten bunları izlemek, bebek için yararlı mı? Bebeğinizi bunlardan mahrum bırakmamalı mısınız? Ya da bu tarz yayınları izlemesi olumsuz etkilere yol açabilir mi? Bu...
  3. LCD TV nedir?

LCD TV nedir?

İki panel arasındaki sıvı kristalden oluşan LCD ekran, arka kısmındaki beyaz floresan ışığın ön tabaka sayesinde kırılmasıyla titremeyen görüntü sağlar. LCD paneller, iki kat polarize cam arasında yer alan yüzbinlerce likit kristal hücreden oluşur. Camların iç kısmında elektronlar vardır, dışında ise iki kat olmak üzere polarizatör bulunmaktadır ve camın üstünde yansıtıcı ya da kaynak aydınlık...
  4. Erkekler melek mi sizce?

Erkekler melek mi sizce?

melekler aşaşğıdaki yazıyı okuyun ve cevap verin bakalım sizcede erkekler bir melekmi ??? hadi bakalım ....................... İSTE ERKEKLERIN BİRER MELEK OLDUĞUNUN KANITI... Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der....
  5. Dolapta tv... Nasil mi olur ?

Dolapta tv... Nasil mi olur ?

TELEVİZYON ARTIK HAYATIMIZIN BİR PARÇASI HALİNE GELDİ ÖYLE Kİ EVE GİRER GİRMEZ ÇOĞUMUZUN YAPTIĞI ŞEY TELEVİZYONU AÇMAK OLUYOR :) BİR ZAMANLARIN TEK KANALLI EGLENCESİ TELEVİZYON ARTIK BİRÇOK KANLLA HİZMET EDER HALE GELDİ..EE GÖRÜNTÜSÜDE DEĞİŞTİ ARTIK İNCECİK PLAZMALAR LCD'LER TERCİH EDİLİR HALE GELDİ EVLERDE HEMEN HER ODAYA KONULUR OLDU HANIMLARDA MUTFAKLARINA İSTEDİLER YER KAPLAMASIN DEDİLER...

Sayfayı Paylaş