gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lefter Küçükandonyadisin lakabı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lefter Küçükandonyadisin lakabı nedir Merhaba arkadaşlar Lefter Küçükandonyadisin lakabı nedir bilen var mı acaba varsa lütfen cevap yazsın?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir Arkadaşım...
    Cuma günü hayatını kaybeden Lefter Küçükandonyadisin lakabı Ordinaryüs'tür.

Lefter Küçükandonyadisin lakabı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.
  2. michael jordan'ın lakabı nedir

michael jordan'ın lakabı nedir

michael jordan'ın lakabı nedir arkadaşlar michael jordan'ın lakabını biliyorsanız buraya yazın.
  3. Komik Lakaplar

Komik Lakaplar

Komik Lakaplar arıyorum ben arkadaşlarıma Komik Lakaplar takacağım düşündüm bişey bulamadım birde sizden yardım isteyeyim dedim :)
  4. İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve anlamı nedir biliyorsanız yazın

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve anlamı nedir biliyorsanız yazın

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda bilgi edinmeliyim acaba sizin aranızda İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakabı bilen var mı? İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve o lakabın anlamını yazarsanız çok sevinirim:)
  5. Okulda lakabınız neydi=))

Okulda lakabınız neydi=))

:deli:Merhaba ısklar herkesin okul yıllarında muhakkak ki lakapları olmuştur.Mesela benim lakabım mavi boncuk 'du.pekiya sizlerin lakabı ne??? Ve ya duyduğunuz en komik lakap neydi??

Sayfayı Paylaş