gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Leila Lopes Resimleri

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Leila Lopes Fotoğrafları Leila Lopes Photos Leila Lopes Picture
    Leila Lopes Foto

Birazdan sizlere Leila Lopes resimlerini vereceğim de melekler çoğunuz bu kadına bakıp ben daha güzelim diyeceksiniz eminim :D Bunlar yarışmada neyi baz alıyorlar bilmiyorum ama yorumu da size bırakıyorum işte karşınızda Dünya Kainat Güzeli Leila Lopes ve resimleri

Leila Lopes Resimleri

Dünya Kainat Güzeli Leila Lopes'in Seçilmesinin ayrıntıları bu haberde http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/199449-dunya-kainat-guzeli-leila-lopes-2011-a.html

Leila Lopes Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resİmler

Resİmler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. resimler...

resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dünya Kainat GÜzeli Leila Lopes 2011

Dünya Kainat GÜzeli Leila Lopes 2011

2011 Kainat Güzellik Yarışması Birincisi Kainat Güzeli Leila Lopes Resimleri Yeni Kainat Güzeli Leila Lopes 2011 yılında Dünya kainat güzeli olarak Leila Lopes seçildi kızlar biliyor musunuz ? Şimdi sizlere o yarışmadan detaylar aktarmak istiyorum. Filipinler, Brezilya ve Ukrayna’nın finalist olduğu yarışmada Angolalı yarışmacı Leila Lopes “kainat güzeli” oldu. Ülkesinin geçmişindeki...
  4. Fatima Lopes İmzalı 2013 Yaz Kreasyonundan Siz Meleklerimiz İçin Seçtiklerimiz

Fatima Lopes İmzalı 2013 Yaz Kreasyonundan Siz Meleklerimiz İçin Seçtiklerimiz

Bu konu; 2013 Fatima Lopes yaz kreasyonu ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü Portekizli modacı Fatima Lopes, 2013 yazı için hazırladığı abiye kıyafetlerini Paris'te düzenlenen bir defileyle tanıttı. Derin bacak ve göğüs dekolteleriyle yürek hoplatan Lopes, Portekiz'de onur ödülü de dahil olmak üzere kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. Şimdi bu başarılı...

Sayfayı Paylaş