gebe
  1. hayata küskün

hayata küskün Forum Okuru

leke kremi kullanan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hayata küskün tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(

leke kremi kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülit Kremi kullanan bayanlar :)

Selülit Kremi kullanan bayanlar :)

hayat bir şans selülit max life selülit kremi show max Aranızda selülit kremi kullanıp olumlu cevap alanlar varmı? zayıf sisman bir cok bayanda ortak sorun olan selülite nasıl dur diyeceğiz ? burada krem kullanıp selülitten kurtulanları paylasımlarıyla bekliyorum :))
  2. Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

Arap Kızı Kremi Kullanan Varmı

güneş lekesi cilt lekeleri arap kızı kremi faydaları kullananlar yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Meleklerim sizden yardım istiyorum...Malum yaz ayları güneş çok yakıcı cildimizi güneşten korumamız gerekiyor fakat ben bu yaz buna çok dikkat edemedim ve malesef cildimde güneş lekeleri oluştu... Ciltdeki lekeleri kimyasal yollarla yok etmek mümkün fakat ben doğal...
  3. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  4. sis leke kremi kullananlar

sis leke kremi kullananlar

yüzümde cilt lekeleri var ve budurum oldukça canımı sıkar oldu daha önce farklı ürünler kullandım geçenlerde sis leke kremi diye bişey duydum ama yorumlara bakmadan alıp kullanmak istemedim aranızda sis leke kremi kullanıpta memnun kalan varmı cilt lekelerine iyi geliyormu cilde herhangi bir yan etkisi varmı yorumları bekliyorum
  5. BB krem kullanan varmı?

BB krem kullanan varmı?

Öncelikle BB kremin neyin kısaltması olduğu ile başlayalım. BB’nin açılımı genellikle “blemish balm” olarak yapılmaktadır (bazı kaynaklarda beauty balm yani güzellik merhemi olarak da belirtilir) ve “blemish balm” da kusur merhemi anlamına gelmektedir. Yaklaşık 50 yıl önce bir alman dermatolog lazer uygulamalar ya da peeling tedavileri sonrasında hastalarının kullanması için bir merhem...

Sayfayı Paylaş