gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Leke Tutmayan Örtüler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

leke tutmayan masa örtüleri leke tutmaz masa örtüleri tutmaz örtüsü tutmayan örtüsü Leke Tutmayan Örtüler
    Öykü İç Mimarlık ve Dekorasyon firması, ham ketenden leke tutmaz özel el işlemesi masa örtüleri ve peçeteler hazırladı. Dostlarınıza vereceğiniz şık davetlerde kullanmak için oldukça ideal olan bu ürünlerin, her bütçeye uygun farklı alternatifleri de bulunuyor. Birçok el yapımı kupon çalışmanın da yer aldığı mağazada çeşitli taksit imkanları sunuluyor.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Leke Tutmayan Örtüler
    vallaa tamm benlikkk istiyorum bunlardannn :D

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet ya bunlardan çocuklu hereve lazım emeğine sağlık.

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    evet evet her eve lazım aslıda hele yemeğe misafiri çok gelenler içinde ideal
    emeğine sağlık canım

Leke Tutmayan Örtüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke

Leke

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim kastalıklarına delalet eder.Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır. Rüyada leke tatsızlık,...
  2. Fön tutmayan asi saçlara çözüm!!!

Fön tutmayan asi saçlara çözüm!!!

fön tutmayan saçlar saçım fön tutmuyor tutmayan saç saçlarım tutmuyor erkek video Saçım çok asi fön tutmuyor,şekle girmiyor nasıl uysallaştırrım diye kara kara düşünmeyin:DSaçlarınızı uysallaştıracak ve istediğiniz fön şekline girecek bilgiler huzurlarınızda:) Saçım hiç fön tutmuyor Gerçekten de bazı saçlarda uzun fönlerden sonra bile model hemen kayboluyor. Çok ince telli ya da çok kalın...
  3. Leke..Yardım!!!

Leke..Yardım!!!

mobilyadaki bant izleri nasıl çıkar koli bandı izi nasıl çıkar mobilyadan bant lekesi mobilyadaki lekesi koli bandı Melekler bana yardım edin...Merdivenlerde koli bantı lekesi var ne yaptıysak çıkmıyor etkili bir çözüm öneren var mı?
  4. Oruç Tutmayan Hastanın Fidyesi

Oruç Tutmayan Hastanın Fidyesi

oruç, ne demek, tutmamak, hastanın fideyesi, ne zaman nasıl verilir hakkında bilgiler oruç tutamayan hastalar hergün tutmadıkları günün fideyesini vermek zorundadırlar peki bu fideye nasıl ve ne zaman verilir işte bilgiler melekler Oruç tutamayan hasta fidyeyi ne zaman verir? Cevap : Her zaman verebilir. Ramazanın içinde verilebilir. fidye miktarı ise 7,5 TL olarak belirlenmiştir

Sayfayı Paylaş