gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Leke..Yardım!!!

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

mobilyadaki bant izleri nasıl çıkar koli bandı izi nasıl çıkar mobilyadan bant lekesi mobilyadaki lekesi koli bandı Melekler bana yardım edin...Merdivenlerde koli bantı lekesi var ne yaptıysak çıkmıyor etkili bir çözüm öneren var mı?

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm hiç bi fikrimm yok ama ılık suya ciff döküp dene istersen belki faydası olur

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım eldeki imkanlarla ..

Tiner dök az beklet sonra sil .. yada

cam sili sık sonra bir guzel beklet yumusasın sonra bulaşık sungerı ıle sıll

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ay melişler çıkarmı ki acaba önerilerinizle yarın deniyeceğim çıkmazsa kötü olur :haha: Melişlerim benim teşekkür ederimm

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bildiğim kadarıyla, mobilya cilası sprey sık ve havlu selpakla sil tatlım.Umarım faydası olur.
    Bi de asetonla da deneyebilirsin.

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    tiner olabilir, mazot ta çok büyük ihtimal ile lekeyi alacaktır.

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hayalciğim mobilya cilası mobilyalarda kullanılmıyor mu merdivenlerde işe yarar mı?
    Sadminim teşekkür ederim yarın tinerle deniyeceğim.Birde asetonla.İnşallah çıkar :S

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bir elif gibi yanlızım
    Ne esrem var ne ötrem
    Ne beni durduran bir cezmim,
    Ne bana ben katan bir şeddem var
    Ne elimi tutan bir harf,
    Ne anlam katan bir harekem
    Kalakaldım sayfalar ortasında
    Bir okuyan bekledim, bir hıfz eden belki
    Gölgesini istedim bir dostun, med gibi
    Sızım elif sızısı...

Hayalim o Elif ben ben :D Pek sewio beni ya :D imzaya bile gitmiş beni koymuş hahaha

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet melişlerim benim:) Cam sil ve tinerle çıktı ama hepsi değil azıcık kaldı ne yapalım kader :) Teşekkürler melişlerim çok yardımcı oluyorsunuz

Leke..Yardım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke

Leke

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim kastalıklarına delalet eder.Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır. Rüyada leke tatsızlık,...
  2. Leke tedavisi

Leke tedavisi

yüzdeki güneş lekeleri yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer nasıl geçer leke çıkarma yöntemleri ciltte leke çıkarma yöntemleri LEKE TEDAVİSİ Cilt üzerinde oluşan lekelerin yaralanma, akne, kıl batığı, güneş, ilaç, kozmetik gibi sebepleri olabileceği gibi iç hastalıklardan kaynaklanan değişimler de olabilir. Bunlar atlanmamalıdır. Mutlaka doktora danışılmalıdır. En sık görülen lekelenme...
  3. Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Selam arkadaşlar öncelikle.Ben Allah ın takdiri ve izni ile şimdilik 5+2 hamileyim.Şu üç güne kadar sarı leke yoktu,ipliksi sarı bazende sadece sarı leke tarzında lekelenmem var.Dr mantar var dedi.Ultrasonda haffi kremsi bir şekilde görmüş ve ondandır dedi.Mantar nedir bilmezdim ama gebelikte değişen hormonlar buna etken miş.Fakat bu sarı lekeler beni çok korkutuyor.Bol su içiyorum,dün...
  4. Yara ve leke izleri için krem önerileri

Yara ve leke izleri için krem önerileri

Yara izleri ciltte oluşan deformasyonlardır. Yaranın bulunduğu bölgedeki hücreler ölü hücrelerdir ve yaranın iyileşmesi ve iz bırakmaması için bu ölü hücrelerin giderilip yerlerine canlı hücrelerin getirilmesi gerekir. Bu işlem bazı yaralarda çok zaman alacak bir işlem olduğu için bu işlemi hızlandırmak için kremlerden faydalanabiliriz. Eczanelerde bir çok yara izi yok edici krem bulunuyor....
  5. Kahverengi leke

Kahverengi leke

Merhabalar 18 yaşındayım adetimi 17 gün önce oldum . Yaklaşık 2 gün önce vajinamdan kahverengi bir akıntı geldi ilk başta yoğundu sabahları bir yoğun olup sonra damla şeklinde oluyordu ama sonradan azaldı ve şuan yok. Acaba neden böyle birşey oldu?

Sayfayı Paylaş