gebe
  1. hatice yaman

hatice yaman Forum Okuru

lekelenme

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hatice yaman tarafından paylaşıldı.

iyi günler 3 gündür adetim leke şeklinde oluyor nedeni nedir birde bu ay 3 defa adet oldum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.523
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , bir ayda 3 defa mens olmanız bir olumsuzluğun işareti.Hekime görünüp muayene olun.Kist,miyom,yara,hormonal bozukluk,rahim kaynaklı bir sorun olabilir.

lekelenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

aşılamadan sonra kanama olması normalmi,aşılamadan sonra kan lekesi,aşılama sonrası lekelenme,aşılamadan sonra lekelenme yaşıyanlar,aşılama ve lekelenme hakkında bilgiler Aşılama sonrası ağrı olur mu? Normal midir? Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız...
  2. Birliktelik esnasında lekelenme

Birliktelik esnasında lekelenme

birliktelik sonrası kanama,birliktelik sonrası lekelenme,birliktelik sonrası vajinadan kan gelmesi,ilişki sonrası lekelenmenin sebepleri hakkında bilgiler İlişkiden hemen sonra veya ertesi günü beklenmedik bir şekilde kanama görülmesine post koital kanama denir.cinsel ilişki sonrası oluşan vajinal kanama. rahim ağzının iltihaplanması, vajinal enfeksiyon, rahim ağzında yara, servikal polip...
  3. Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim

Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim

selamlar herkese bende yeniyim ve bir sorum olacak 9 aylık evliyim.bugün adet olmam gerekiyor ama daha bişey yok inş olmaz diyorum ama bilmiyorumda adet olucakmışım gibi hissediyorum.ama geçen hafta az bi lekelenme şeklinde kan geldi bu neydi yardım edin bana kafayı yicem :(
  4. Gebelikte lekelenme

Gebelikte lekelenme

8 haftalık gebeym ve lekelenmelerim bsr normalmi acaba
  5. Adet öncesi lekelenme normalmidir?

Adet öncesi lekelenme normalmidir?

Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar görülmektedir. Hamile olmayanlarda da bu gibi lekeler bir hastalık belirtisi ya da normal bir akıntı olarak sayılır. Az miktarda gelen vajinal akıntı oldukça normal görülür. Tüm kadınların adetleri sırasında biraz...

Sayfayı Paylaş