gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Lekeli Cİltler için maskeler

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lekeli ciltler için maske lekeli ciltler için maskeler cilt maske doğal Cildiniz sorunlu bir ciltse lekelerden şikayetçiyseniz lekeli ciltlere özel maske tarifi vermek istiyorum
    sizlere; bu soğuk havalarda uygulandığında çok iyi neticeler veren 2 adet lekeli ciltler için maske tarifleri vermek istiyorum.
    Lekeli cilt maskesi ( I )

1 adet Domatesin suyu
    1 yemek kaşığı patates unu
    3 damla zeytinyağı

Yapılışı
    Hepsini karıştırıp yüzünüze ve dekoltenize sürün.

Lekeli cilt maskesi ( II )

1 çay kaşığı sirke
    1 çay kaşığı Limon suyu
    1 çay kaşığı su

Yapılışı

Hepsini karıştırıp sabah akşam yüzünüzü pamukla silin.
    İç ve dış güzelliğinizin yaşamınıza yansıması dileğiyle

2. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sirke, limon ve su denemek lazım

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
Lekeli Cİltler için maskeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çilli ciltler için maske

çilli ciltler için maske

cilli ciltler a) Bayır turpu rendelenerek suda 10 dakika pişirilir ve sı*kılır. Yarım fincan limon suyu, bir bardak süt ve yumur*ta akı karıştırılarak çırpılır. Pirinç unu katılarak krem kı*vamına gelinceye kadar badem yağı ile karıştırılır. b) İki avuç kadar kabukları soyulmuş badem dövülerek un haline getirilir. Badem ununa bir çorba kaşığı süzme ba! ve yumurta akı çırpılmadan ilave...
  2. Yorgun cilt için maske

Yorgun cilt için maske

YORGUN CİLT İÇİN MASKE Yorgunluk İçin Formül 1 Kullanılacak Malzemeler: *1 şişe maden suyu *1 adet limon *3 yemek kaşığı bebe yağı Yapılışı: Maden suyunu temiz bir kava boşaltıp içine yarım limonu sıkın. Daha sonra içine bebe yağını ilave edin...
  3. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  4. Lekeli ciltler için elma sirlesi

Lekeli ciltler için elma sirlesi

Lekeler için elma sirkesi Cilt Lekeleri için elma sirkesi Merhaba Melek'ler, şimdi size önereceğim cilt lekeleri ve temizliği için uygun olan elma sirkesi bakımını ben kendimde yapıyorum :) Ben kokusundan ötürü ve cildin daha iyi emmesi için banyodan çıkarken yapıyorum :) Uzun lafın kısası Melek'lerim; bu elma sirkesi uygulamasını, sizde deneyin :) Bir çay bardağı elma sirkesinin...
  5. Cilt Bakım Uzmanından Lekeli Ciltler İçin Tavsiye Limon Suyu!

Cilt Bakım Uzmanından Lekeli Ciltler İçin Tavsiye Limon Suyu!

Bu konu; Cilt Bakım Uzmanından Lekeli Ciltler İçin Tavsiye Limon Suyu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle kadınların şikayetçi oldukları cilt lekeleri için piyasada pek çok kozmetik ürünü bulunmakta. Bu ürünler çeşitli fiyatlarda ve içeriklerde olabiliyor. Oysa aradığımız bakım ürünleri doğada en doğal halleriyle bulunuyorlar ve pek çoğumuz bunu bilmiyoruz. Oysa cilt...

Sayfayı Paylaş